Kam na obed v Nitre?

magdalenal
17. aug 2021

Zienky, idem pracov e do Nitry, nikdy
som tu nebola. Kam odporucate na obed? Pizza, klasika slov.kuchyna, speci menu, zahranicna kuchyna, ... dakujem

matus7030
17. aug 2021

@magdalenal ja za seba odporúčam tieto reštaurácie: Karla, River, Tratoria (všetky v centre mesta), Ceska Hospudka u Slovaka (mestska cast Zobor). Vsade maju cez obed aj menucka 🙂

iriska13
17. aug 2021

@magdalenal Penzion Hoffer...ale ten je kusok von z NR smerom na Hlohovec....ja si tam vždy pošteklim bruško😉😂 a porcie také, že dovi....

unicornlady
17. aug 2021

Ja mám rada v Ncentre Tantal (talianska kuchyňa, ale aj niečo zo slovenskej), napr. tagliatele ("slížové" cestoviny) so smotanovo-bazalkovou omáčkou a na tom parmezán
alebo zapekané cestoviny s kukuricou, brokolicou

Našla som, že aj obedové menu majú (v Ncentre to majú, lebo Tantal je aj v hypermarket tesco-galéria, ale tam obedové menu nemávajú). resp. oficiálne je to Centro nitra, neoficiálne "eNcentrum"

https://www.tantal.sk/wp-content/themes/tantal/...

mirage
17. aug 2021

Za mna Hoffer nie, je to taka lepsia vyvarovna. Mne chuti v Quo Vadis, Karle, v restike na Hrade a v Biskupskom Hostinci v mestskom parku pod hradom.

matus7030
17. aug 2021

za mna Hoffer tiez nie. Obcas idem na menucko, nevravim ze je to hrozne. Ale strasne idu na kvantitu (vela, velke porcie) na ukor kvality. Ze by to bola restauracia, ktoru mam niekomu odporucit nemozem povedat...