Gynekológ Nitra/Hlohovec

kristind
7. okt 2021

Ahojte baby, budeme sa sťahovať. Poraďte mi dobrého gynekológa NR alebo HC. Budeme bývať tak medzi, čiže je mi jedno, do ktorého mesta by som išla. V NR som bola u MUDr Oberta, ale tam sa veľmi vrátiť nechcem
Vďaka

brumbrumbrum
7. okt 2021

@kristind viete čo, ja odporučim Mudr Krjaka. Občas síce býva náladový, no aj skrz túto COVID dobu nikdy nevyžadoval test (maximálne teda rúško/respirator), keď máte niečo akútne, vedia Vás sestričky pichnúť niekam v daný deň, pripadne aký Vám vyhovuje. Tak isto, čo sa ho potrebuje spýtať, odpovie, odporučí. Chodia k nemu aj moje kamarátky.
Akože...môže niekomu vadiť jeho povaha, ale ako lekár je fajn.

kristind
autor
7. okt 2021

@brumbrumbrum prosím vás a má zmluvy s poisťovňami? Na ich stránke som našla len, že sú neštátna ambulancia, ale o poisťovni tam info nemá

brumbrumbrum
7. okt 2021

@kristind ja mám všeobecnú a prepláca mi to poisťovňa, takže pokiaľ viem, tak bez problémov ak máte aj inú poisťovňu. Ale samozrejme sú veci, ktoré si platit musíte, lebo to poisťovňa neprepláca, napríklad Vám poisťovňa preplatí len klasický ster, ale lbc ster(cytologiu) si už priplatíte 22€.

kristind
autor
7. okt 2021

@brumbrumbrum ďakujem. Jasné, s tým počítam, že niektoré veci treba priplatiť.

sashiik
10. okt 2021

@kristind ja chodím MUDr. Vondrakovej a som spokojná. Objednat sa dá jednoducho cez internet a dlho sa nečaká. Ale neviem či prijíma nové pacientky

kristind
autor
10. okt 2021

@sashiik ďakujem tú mi odporučila aj kamoška, aj som tam volala, ale nové pacientky budú brať až po novom roku a nato sa spoliehať nemôžem

bajka0112
12. okt 2021

@kristind ahoj, ja som chodila ku Kunskemu a len skrz stahovanie som ho zmenila. Inak si ho nemozem vynachvalit