Foxy Studio, salón krásy Nitra

31. okt 2023

Kto tu má skúsenosti s týmto salonom, konkrétne s tetovaním obočia? Fotky prác pridávajú veľmi pekné len nerozumiem prečo ten veľký rozdiel v cene - 140€ a v iných salónoch od 200 do 250€.

lizatko1009
1. nov 2023

Tak ti poviem, robim obocie a u mňa ak chcem ho majú aj za 120e a 250e je chorá prehnaná suma, nebudem ďalej rozpisovať.

autor
1. nov 2023

@lizatko1009 no hej, mne sa to zdá tiež choré 250€. Takže podľa toho čo píšeš, sa nemusím báť dať si spraviť ani za tých 140€.

lizatko1009
1. nov 2023

Nie nemusíš

jana455
3. nov 2023

Ahoj ja som si tam dávala robiť tento rok kombinovanú techniku obočia a všetko OK…ta baba je šikovná a určite odporúčam…

edita18
4. nov 2023

Bola som u nej v septembri a teraz na korekciu a som spokojná, ja doporučujem.

floppyfloppy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana455
15. nov 2023

@floppyfloppy ja som išla bez všetkého radšej…žiadny make up ani krém…

edita18
15. nov 2023

@floppyfloppy to neviem, ja som prišla nenamalovana a nepýtala som sa, ako treba prísť.

floppyfloppy
15. nov 2023

@jana455
@edita18 ďakujem 👍

alubka
20. júl 2024

Uplna spokojnost krasne obocie, tiez som sa bala ist prvy krat a nevedela co od toho cakat.
Ja som za prirodzenost, ale teda obocie som chcela najma koli usetrenemu casu pri dietati ked niekam rychlo musite ist a vyzerat,, fajn,, 🙃
Ja som mala odporucene tetovane a bola to slvela volba.
Do hodinky ste vybavene.
Odporucam vsetkymi 10timi.

bridgetim
20. júl 2024

Mne taktiež tetovala obočie, som veľmi spokojná-ma krásnu prácu. Kvalitná práca a super cena-ja som za ňou cestovala 40km a stalo mi to veru za to.

autor
20. júl 2024

Tak už aj ja to mam za sebou, aj s korekciou. Obočie síce pekné ale pravé mi na začiatku pri nose voľáko čudne sekla a mam ho užšie ako ďalej a teda tam by práve malo byt najširšie. Ale ok, nič strašné co sa nedá opraviť.
A ešte keby sa slečna pokaždé netvarila akoby som ju obťažovala... Spuchnuta, arogantná, oduta ako papuča. Takto sa k zákazníčkam nespráva. Už len pre toto by som tam viac neišla...

bridgetim
20. júl 2024

To musím súhlasiť-nebola dvakrát milá a prívetiva, skôr nafukana alebo oduta.posobila, akoby som ju obťažovala. Meskala nejakých 15minut,ani sa neunuvala ospravedlnit.