Dobrý 6. ročník v Nitre

mimanr
24. jan 2022

Ahojte, asi trochu nezvyčajná téma. Ale máte niektorá vyslovene pocit, že vaše dieťa má dobrú triedu? V zmysle že sa deti k sebe v nej dobre správajú, sú si nápomocné a majú aj dobrú triednu/triedneho,ktorá/ý dokáže vhodne riešiť aj problémy medzi deťmi, začleňovať napr.tichých či dyskárov do kolektívu,aby sa navzájom rešpektovali, nevyčleňovali....mám pocit, že v posledných dvoch rokoch sa trieda môjho dieťaťa zmenila.Decká sú k sebe zlé, súťaživé, zàvistlivé, donášajú, udávajú, nadávajú si, bijú sa,poškodzujú si veci, no triedny učiteľ to nerieši.Resp. konštatuje, že je tam problém.v správaní detí, bol tam pokus o intervenciu špec.pedagógom, ale efekt nijaký. A ja už dopady vidím na svojom dieťati, ktoré sa mi najskôr s nepríjemnou atmosférou v triede zverovalo so smútkom, a teraz ostalo negativistické, vulgárnejšie, podpichuje, zapára,...proste celý charakter skupiny uz ovláda jednotlivca. Nechcem, aby v tomto ostalo ďalšie roky, je to zlý štart do života v takomto veku, keď sa formujú.Len chcem, aby moje dieťa zažilo atmosféru spolupráce,rešpektu, tolerancie, podpory....toľko.môj výlev

marci77
24. jan 2022

@mimanr je to klasická ZS? na cirkevnom gympli napr. piaristi alebo cirkevnej ZS by nemusel byť taký problém

mimanr
autor
25. jan 2022

@marci77 klasicka