Dobrá reštaurácia v okolí Nitry

spinone
7. apr 2022

Dobrý deň, poraďte nejakú dobrú a cenovo dostupnú reštauráciu v okolí Nitry, ďakujem

petamich
7. apr 2022

Sypka u Ludvika 🙂

spinone
autor
7. apr 2022

@petamich.. tá je naozaj dobrá, ale tie ceny🙂 plánujeme rodinnú oslavu pre viac ľudí..tak nejakú cenovo dostupnú..

petamich
7. apr 2022

@spinone uz som tam davnejsie nebola 🙂 tak potom napr. Hoffer na Lapasi, maju aj separe miestnost na oslavy a pomer cena vykon mali vzdy celkom priaznivy

spinone
autor
7. apr 2022

@petamich my sme mali v sypke u Ludvíka oslavu cca pred 10 rokmi, výborne varili za super cenu..to varenie im zostalo, len tie ceny rapídne stúpli..som to pozerala a polievka a hlavné jedlo okolo 20 e za osobu.. pre viac ľudí je to už celkom slušná palka..Hoffer nieee, keď som počula, čo robia, tak určite nie..🙂

petamich
7. apr 2022

@spinone mne velka cast rodiny zije na Lapasi, tak sme tam mali nejake oslavy u Hoffera a podla mna v pohode, kadeco som aj ja pocula ale teda co je na tom pravdy neviem, radsej nevediet, pozvali ma, isla som, inak kamos mi prevadzkuje restauraciu v MediaHouse priamo v Nitre, mozno by ste spolu nasli nejake rozumne menu, ktore by vas nezruinovalo a opticky je pekna ta restika :D

hanka1205
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paulinadreamy
7. apr 2022

@spinone čo robia? 😳 Sem tam tam chodíme 😯

loliki
7. apr 2022

@spinone Reštaurácie covid skoro zlikvidoval, teraz ceny rapídne stúpajú aj kvôli vojne. Cenovo dostupné bude len navariť si doma a ísť na piknik. Koľko ľudí bude na oslave?

dominikatim
8. apr 2022

@spinone my sme mali svadbu na Lapáši .. a na jedlo výzdobu sálu nemôžem povedať pol slova. Dokonca ani na dohadovanie všetkého. A je rozdiel hlavný Hoffer a tieto pridružené a druhá vec je rozdiel obedové menu a jedálny lístok! Ale to je v každej reštaurácii. Horšie bolo s obsluhou keď odišla menezerka po 22hod.
Ale ako vravím jedlo bolo top a primerane cene. Ale to bolo ešte v auguste 🙂 ceny išli určite všade hore 😑
@spinone

ivet1371
11. apr 2022

@spinone Lužiankach -Peron