Detský zubár s top prístupom

fok
18. mar 2023

Dobrý deň hľadám zubára s top prístupom k detickam a najmä ak berie nových pacientov.
Kľudne aj okolie 🙂
Vďaka

viktoria46
27. mar 2023

@fok mne na FB vyskakuje nejaká ordinácia Zubkove vily,sidlia niekde na chrenovej,viem že je to novootvorena ambulancia

lolinka15
8. apr 2023

@fok my ideme stredu zubkovym vilam,napisem skusenost potom

zbuncek
14. apr 2023

@lolinka15
@lolinka15 ako ste dopadli? práve študujem, že by som tam išla ja s maličkou (4r). boli ste spokojná?

lolinka15
14. apr 2023

@zbuncek takze nespecializuju sa na male deti,cize ak dieta usta otvori tak robia,ked nie nie..ale nie su nasilni,pekne pockaju vysvetluju..videla som dvoch zubarov,nas osetroval pravdepodobne ukrajinec ale spokojna som..o dva tyzdne ideme na osetrenie kazu,tak podla tohosa rozhodnem ci ostaneme..zatial som naklonena ze ostaneme

simonka1304
6. aug 2023

@lolinka15 prosím ta,ako ste tam spokojní? Ďakujem

lolinka15
6. aug 2023

@zbuncek bolo to fajn,upozornujem ze detom nedavaju oblbovaky,cize ak ma dieta strach,tak to nemusi byt ok..ale zase noli velmi mili,malemu vysvetlovali,pockali vzdy..

candy242
10. nov 2023

@fok nemajú dobrý prístup k deťom, resp nevedia to s nimi ,keďže zubar je Ukrajinec a ťažko mu rozumieť aj ja som mala problém... Dieťa aj keď otvorilo ústa ,trosku zatala zuby bral to ako nespolupracu a vypýtal si 80 eur za nespolupracu...
Top prístup majú v andel dental v Hlohovci, neskutočne milá pani doktorka v NR sa na nich nechytá žiadna ambulancia v ktorej sme boli ..

zuzik1111
24. nov 2023

@fok Zubkové víly absolútne neodporúčam,syna bolel zub,zobrali 430€( doteraz pozerám na ten blok a nechápem)a vrátili sme sa s ešte väčšími bolesťami ….zvažujem podanie reklamácie a sťažnosti.

ninah1486
10. feb 2024
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

jednoznacne Zubkove Vily - Nitra, nas maly sa vôbec neboji ked tam ma ist a este odchadza s usmevom

gbsgbsxx1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz