Detská endokrinológia v Nitre

kvetkapataiova
1. mar 2021

Dobrý deň mamičky, potrebovala by som zistiť dobrého detského endokrinológa v Nitre alebo v Leviciach viete mi prosím poradiť 🙏

savmebej
17. mar 2021

@kvetkapataiova v Topoľčanoch je Caradska mi k nej chodime

ulii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leontinka27
4. nov 2022

@savmebej dobrý deň ste spokojná a odoslala vás aj ku gynekológovi? Ďakujem

leontinka27
4. nov 2022

@kvetkapataiova dobrý deň našli ste toho endokrinologia. Ďakujem

victoriab
4. nov 2022

@kvetkapataiova v nr je len jedna detska - v nemocnici segesova, robi len v utorok a stvrtok, je fajn, zvysne dni je v topplcanoch

leontinka27
4. nov 2022

@victoriab ďakujem a prosím vás chodíte ku nej poslala vás aj na dáke ďalšie vyšetrenia typu detský gynekológ?

anavixy
4. nov 2022

V LV Dr. Virgova, byvala primarka detskeho odd, svojska (z pohladu personalu), ale ako odbornik velmi dobra.

leontinka27
4. nov 2022

@anavixy ďakujem veľmi pekne

victoriab
4. nov 2022

@leontinka27 chodim k nej so synom(14r) kvoli nizkemu vztastu poslala nas vsade rtg ruky magneticka mozgu ocne a nedavno nas poslala aj do blavy do naridneho ustavu detskych chorob je velmi dobra j a som spokojna

leontinka27
5. nov 2022

@victoriab super ďakujem za info

savmebej
6. nov 2022

@leontinka27 ved to moze aj vseobecny

jananovotna88
31. aug 2024

@victoriab my ideme so 14 ročným s opačným rastom a nejakými problémami k tomu. Na čo sa pripraviť?

victoriab
31. aug 2024

@jananovotna88 na vsekty mozne vysetrenia a chodenia po lekaroch - ako som pisala - rtg ruky, magneticka hlavy, na ocne sme boli, brala krv, napokon nas poslala do nudch a tam chodime doteraz syn si picha rastovy hormon, podstupil 2 testy na zistenie jeho hodnot a mal ich katastrofalne nizke, takze sme cakali na schvalenie positovnou a uz vyse 8 mesiacov si picha, zatial to ide pomaly, kazde 3 mesiace chodime do blavy, kontroluju krv, rast, vsetko

jananovotna88
31. aug 2024

Možem sa spýta, ten čas objednania je tam presný, alebo orientačný?

victoriab
31. aug 2024

@jananovotna88 myslis v nudch?

jananovotna88
31. aug 2024

@victoriab u Segesovej?

victoriab
31. aug 2024

@jananovotna88 tam v pohode, viac menej nacas

jananovotna88
31. aug 2024

@victoriab Ďakujem