Detký zubár v Nitre

eliska3614
1. jún 2020

Uz dlhsi cas hladam pre deti zubara v nitre a v okoli, prosim poradte, problemom je ze uz ziadny zubar nechce prijat bud novych pacientov, alebo nechce prijat deti.

Dakujem velmi pekne za kazdy kontakt a info

maj98
1. jún 2020

@eliska3614 ahoj práve dnes som obvolavala detských zubarov a beru do hlohovca klinika andel skús tam

saimaa
8. jún 2020

@maj98 a ceny maju ake ? lebo podla orientacnych cien, co vidim na ich stranke, dost..

maj98
9. jún 2020

@saimaa ceny majú také ako na stránke. Boli sme na vstupnej prehliadke a za to že sa dvom deťom pozreli do úst sme tam nechali 100 e. Ale prístup a technika na profesionalnej úrovni. Zajtra ideme na vrtanie zubu dovjrocneho syna tak som zvedavá ako to dopadne...😔

vamajka
9. jún 2020

@maj98 Ach boze ludia takto sa nechate okradat od zubarov

maj98
9. jún 2020

@vamajka som si vedomá že tie ceny sú dosť prestrelené ale nikto iný mi tak malé dieťa nechce robiť len oni. Bohužiaľ na zufalych rodičoch sa najlepšie zaraba lebo sú ochotní dať všetko aby pomohli svojmu decku od bolesti...

gabulienka623
9. jún 2020

Súhlasím, andel dental je nehorázne dráha. Jedna známa dala opravovať synovi 3 mliečne zuby s rajskym plynom za 370€! Ja som tiež hľadala detskú zubarku okolie Nitra Hlohovec, no už sme vystriedali dve, čo som nebola spokojná a teraz mi známa odporučila v Nitre čisto detskú zubarku dr. Mladekova, tak nás zobrala o mesiac ideme na preventívnu, tak uvidim.

vamajka
9. jún 2020

@gabulienka623nasa zubarka synovi robila 1 kaz na mliecnom zube a nic sme nedoplacali, preto sa mi to zda nehorazne vela co tu pisete

gabulienka623
9. jún 2020

@vamajka posuvam informáciu ktorú som dostala

sona007
11. jún 2020

Andel v HC je nehorazne drahy...jasne vybavenie a pristup na top urovni...ale ked su ludia ochotni platit, tak si pytaju...keby nemali pacientov, tak by museli prehodnotit cenovu politiku. A zjavne sa im velmi dobre dari lebo stale rozsiruju svoje centrum...

eliska3614
autor
16. jún 2020

Dobrý den, dakujem vsetkym velmi pekne za rady a kontakty, velmi pomohli a vysledok je ze sme objednany u pani dr. Mladekovej 22.7.2020. velmi sa tesim lebo bolo fakt narocne zohnat termin u zubara s detmi. dufam ze tato konverzacia pomohla viacerym.
Pekny den prajem