Centrum hemostázy a trombózy v Nitre

erily
20. jún 2022

Ahojte,
Chodil v vas niekto do CENTRUM HEMOSTÁZY A TROMBÓZY NITRA? Prevadzkovanie ambulancie je pozastavene, boli ste v niektorej z ambulancii? ako ste to riešili? potrebujem odbery po vybrati liekov a neviem čo dalej. Dakujem

e1i
20. jún 2022

@erily objednat sa inde. Najbližšie asi BA ale terminy davaju na september

evinka3007
20. jún 2022

Ja som tam chodila, ale oni sa prestahovali kusok od povodneho miesta.

e1i
20. jún 2022

@evinka3007 momentálne maju činnosť v ambulancii pozastavenu, tusim im dr skoncila

nika_val
20. jún 2022

Ja som to riešila teraz pred par dňami.. v NR nič tam ti nepravia ani v nemocnici vyšetrenie, v TT ťa nezoberú lebo nemaš trvaly pobyt v TT takže jedine BA.. ja som sa objednala do SynLabu a dali mi termin na 8.8. (volala som minuly tyždeň) 🙂

e1i
20. jún 2022

@nika_val ale synLab nerobi vyšetrenie na syndróm lepivych dosticiek. Iba pre info ze ak potrebujes aj to, budes musiet ist na sustekovu

erily
autor
20. jún 2022

@e1i ved prave, ze tie termíny sú masaker

e1i
20. jún 2022

@erily no ono budu mat dovolenky. Ja tam chodim a teda dala mi kontrolu 3.8 a 12.8 lebo potom maju dovolenku a viem ze jej tam volali a hovorila ze uz september

nicole003
20. jún 2022

@erily ja som toto riesila minuly tyzden. NR a DS odmietli hned lebo nepatrim do spadovej oblasti. GA ma vzala, prednostne lebo som tehotna. Inak ludia co mali vymenne listky v pohode dostali terminy. Len neviem na aky datum.

andreaak05
20. jún 2022

Ja som tam vyvolavala uz asi pred 2 mesiacmi a hovorili, ze nemaju doktora, ze mam skusit zavolat o tyzden, o tyzden povedali to iste a potom sa tam uz nedalo ani dovolat. Tiez som rozmyslala nad inym mestom. Treba asi pogooglit, kde vsade je take oddelenie.

nicole003
20. jún 2022

@andreaak05 tiez mi bolo povedane ze si mam v lete volat o termin, to uz mal byt v ambulancii nahradny lekar. Len sa mi zhorsili zrazu vysledky a uz mobil nedvihali. Inak vsade maju plno.

andreaak05
20. jún 2022

@nicole003 no ocividne je malo tychto ambulancii. Ako mne to az tak brutaaalne nesuri, ale uz som tam davno chcela ist, tak neviem, dokedy budeme cakat. Asi sa skusim volakde objednat mimo nitry. Sak bohvie, kedy najdu nahradnu doktorku v nitre a potom budu mat mega plno, ked neordinovali.

nika_val
20. jún 2022

@andreaak05 ja som sa bavila s 3 dr v TT nie hematologovia ale iny a všetci mi vraveli že v dnešnej dobe najst dobreho hematologa je velmi velmi tažké a keď aj najdeš tak ma plno..
Takže je naozaj otazne kedy v nr to obnovia lebo mne to prišlo že sa ani o to nesnažia

andreaak05
20. jún 2022

@nika_val preboha, ale tak v takom velkom meste by aspon jedna hematologia mala byt 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

nika_val
21. jún 2022

@andreaak05 no ja som volala najskor do TT lebo tu byvam aktualne tam ma sestrička hned odpískala že ma nezoberie lebo nie som odtialto a maju plno.. vravim si okej
Googlim niečo v NR našlo mi jedine nemocnicu tak tam volám zase neprijemna sestrička akoby ju otravujem že čo potrebujem.. tak som jej vysvetlila že vyšetrenie hematologicke kvôli MA a ona len odvrkla ze "to si zavolajte inde, ambulancia je v nr pozastavená na neurčito a u nas v nemocnici vam take nespravíme" .. ja už zufalstvo vravim jej že a kde si mam ako zavolať keď v TT ma odmietli, NR nič a ona že " šak bratislava tam mate aj na vyber"
No tak som sa slušne poďakovala, tu na mk mi ženy poradili čo v BA je dobré lebo ja som nemala šajnu a objednala som sa tam.. proste niektore veci v NR katastrofa

nika_val
21. jún 2022

@andreaak05 a ešte doplnim keď som sa objednavala do tej BA tak som povedala sestričke že teda v TT ma vyslovene odmietli, že v NR sa nedá tak ona len skonštatovala " odmietli? Kriste pane. Veď vedia že nas je malo.." takže asi tak
Určite by som nečakala na to kym sa v NR spamata.. to môže byť ešte dlho s takymto pristupom

erily
autor
21. jún 2022

@nika_val Kde ste sa prosim objednavali? dakujem

nika_val
21. jún 2022

@erily synlab dr.drakulova
https://www.modrykonik.sk/forum/bratislava/kde-sa-objednat-na-hematologicke-vysetrenie-v-bratislave/#post-85012971
Tu je diskusia kde som to riešila ..a vela vela žien odporučalo prave dr drakulovú
Tak skúsim...

konulka20
22. jún 2022

@erily dr.Drakulova -topka !!!👍👍ono sa vsade caka lebo ich je malo , ale ja teda nelutujem kilometre do ba , skvela doktorka , az mi je luto , ze uz k nej mechodim😁