Čeľustný ortopéd v okolí Nitry

spinone
23. mar 2021

Dobrý deň, poraďte prosím cenovo dostupného celustneho ortopéda. Dcéra má veľmi krivé predné zuby. Všetko čo čítam, vidím že NR je veľmi drahá. Mala som info, že v Štúrove je jedna MUDr. , ktorá je cenovo dostupná, žiaľ už neberie nových pacientov. Aké sú vaše reálne skúsenosti..vopred veľmi pekne ďakujem🙏

patka06
23. mar 2021

Môžem len a len odporúčať MUDr. Paulisovú v Zlatých Moravciach
https://www.drpaulisova.sk

77katarina
23. mar 2021

Mudr.Meravá - tam ste volali ? Cenovo neviem aká je, moja 8 ročná dcéra k nej chodí.

spinone
autor
23. mar 2021

@patka06 môžte mi aj cenovo približne napísať? Najviac idem po cene..lebo dať 2-3 tisíc za strojček mi príde úplne choré.. keď chodila staršia dcéra ešte na ZŠ jej spolužiačka mala strojček a dali zaň okolo 500 e.. už vtedy sa mi to zdalo veľa..ale tieto sumy sú už fakt neúnosné.. ďakujem za odpoveď

spinone
autor
23. mar 2021

@77katarina áno vravela mi o nej moja svokra, aby sme tam skúsili ísť..ale NR ma veľmi odrádza i keď to mám hneď za chrbtom, .preto som radšej ochotná docestovat aj do okolia..lebo ako som písala vyššie dať 2-3 tis.za strojček je šialené!
Odkedy tam dcérka chodí..a koľko ste platili doteraz, môžte kľudne aj do správy, ak vás to neobťažuje.. pekný deň

77katarina
23. mar 2021

@spinone my zatiaľ nič iba vstupná prehliadka tuším 15 euro

patka06
23. mar 2021

@spinone v tom prípade Vás sklamem , chodíme s dcérou má Invisalign a vyjde kompletne 3000 E / suma sa platí na viac častí /
no stojí to za to pohodlie a komfort ...do fixného strojčeka, by som nešla určite

kockopes2206
23. mar 2021

.

lady235
25. mar 2021

@spinone merava je drahsia. Ja som k nej chodila mna strojcek vysiel rovnych 1000euro co som ho nosila 2 roky. To bol rok 2010 az 2012 ked som ho mala ja. Sestra ho ma teraz 🙂

Teraz k nej chodi sestra a trosicku dvihla ceny. Ale nie o moc. Osobne som s nou bola spokojna.

spinone
autor
26. mar 2021

@lady235 tú sumu platíte asi po častiach, či? Dcéra má 8 rokov, ma mliečne zuby a strojček sa dáva, keď sú trvalé..viete mi povedať, od koľkých rokov ste nosila strojček?

lady235
29. mar 2021

@spinone ano po častiach. 14rokov som mala

zuemka
20. apr 2021

@spinone mi mame od dr.Paulisovej v ZM fixny strojcek,prva prehliadka tusim 15€ ,potom snimky 60€. Potom nasadenie horneho 250€ a o par mesiacov nas caka spodny 250€. A kazdy mesiac kontrola 20€