Botox v Nitre

12. apr 2021

Prosím poraďte kto vie v Nitre dobre pichať botox, chcem si nechať upravit čelo, ďakujem

bzuzka
12. apr 2021

MUDr. Hlavackova

alexa933
12. apr 2021

Doktor Pleva je je podla mna najlepsi na Sk .Ja som z Pd a chodim k nemu do Nitry .Vyskusala som Ba ,Trnava ,Senec Prievidza .Mne od neho vydrzi botox cca 9 mesiacov co inde ledva 6 mesiacov .Ja som s nim maximalne spokojna a to som v Ba vyskusala dost lekarov za tie roky 🙂

xsandrax
13. apr 2021

@alexa933 prosím Ťa a koľko si uňho platila? 🙏

alexa933
13. apr 2021

@xsandrax Ahoj ja platim 250 € ale davam si kompletku pichat.Oci, celo + medzicelie.

xsandrax
13. apr 2021

@alexa933 tak to je fajn cena 👍 ďakujem veľmi pekne ☺️

alexa933
13. apr 2021

@xsandrax Ano super cena ale hlavne to super drzi.On ma uplne iny styl pichania ako ine ambulancie.Ja som bola teraz v dec.u nas v pd koli situacii a poviem ti ze vyhodene peniaze oknom .Oci mi drzia par mesiacov nula bodov .Ked som chodila Ba ,Trnava max 6 mesiacov .

missviolet
23. mar 2022

@alexa933 ahoj, viem, ze sa pytam s odstupom casu, ale poradi aj pan doktor, kde treba botox pichnut? mam pred 30 cize je to skor preventivne, mam zo dve hlboke vrasky na cele a objavujucu sa malu medzi obocim, tak ma len zaujima, ze ked zavolam, neviem posudit, co vsetko im mam pri objednavani nadiktovat :D tak ci sa to bude dat prisposobit ,,namieste'

liusa82
23. mar 2022

@alexa933 ano ja som bola u Plevu tiež a ozaj mi to spravil perfektne vydržalo mi to na prvý krát skoro polroka ešte sme si aj pokecali a nasmiali sme sa. Pichol mi v cene aj pri spánky.Tam som mala také mini preliačinky z čias puberty po akné a pekne mi to vyrovnalo vyhladilo 🙂

liusa82
23. mar 2022

@missviolet jasne on ti na konzultácii všetko poradi.Tú budeš mať v ten istý deň ako ti dá botox.Len sa nezlakni lebo on je taký že od zákrokov skor odhovára ak ich ozaj nepotrebuješ🙂 je to pán doktor už v dochodkovom veku žiadny mladík. Mne povedal že moc vymyšlam so všeličim😀

ennylilith
6. máj 2022

@liusa82 No ja tiez zial s odstupom ale tiez zvažujem omladenie.dnes som mala konzultáciu v medicentre v mlynoch a mne zahlasila,ze botox mi vdrzi 3 mesiace co sa mi zda cca 200 e celkom dost za tri mesiace ... No tu čítam pol roka az 9 mesiacov tak ako to vlastne je?

gabruska1985
30. apr 2024

Ahojte, už je to dlhšie, čo sa to tu riešilo. Nikdy som nemyslela, že budem rozmýšľať o pichnutie botoxu. No budem mať 39 rokov. Nemám veľa vrások, no posledný rok mám veľmi výrazné vrázky medzi obočím. Snažím sa to uvoľňovať aj face jogou, tejpy na noc, ale zdá sa mi, že už ani to nepomahá. Niekde som čítala, že je to znak, že je oslabená pečeň. No som tak na 80% rozhodnutá, že by som chcela skúsiť botox medzi obočie. Zaregistrovala som estetickú kliniku Ness clinic v Nitre, má aj celkom fajn hodnotenia. No chcela by som sa spýtať, či s touto klinikou máte niekto skúsenosť a či aj priamo s botoxom a s ktorou pani doktorkou. Všetky vyzerajú veľmi sympatické.