Autobus zo stanice k OC Galéria v Nitre

caroline_
9. apr 2022

Ahojte.
Vedel by mi prosím niekto poradiť?
Nastupujem do novej práce v obchode v OC Galérií,a nakoľko nie som z Nitry,ani ju nepoznám,neviem ako sa dostanem z autobusovej stanice do nákupného centra Galéria. Či sa dá ísť len pešo,ak áno,tak aká cesta je najkratšia,alebo či ide aj MHD zo stanice niekam poblíž.
Ďakujem veľmi pekne 🙂

michluc
9. apr 2022

@caroline_ mhd ide tusim 8 alebo 18 , pozeraj smer Luzianky.

yvanielka
9. apr 2022

Tu si pozri spoje, pešo to nie je nejak blízko

https://imhd.sk/nr/planovac-cesty?v=7&a=g2113&b...

tecko28
9. apr 2022

@caroline zo stanice 18, 21, 33

caroline_
autor
9. apr 2022

@yvanielka ano pozerala som,tych 23 minut mi nepride take strasne,no len aby to bolo ozaj 23,lebo dnes som tade isla autom a zdalo sa mi to dost daleko
A pozerala som aj zastavky,ale netusim ktorou je to najblizsie,naslo mi rybarsku,alebo zeleznica zastavka mlynarce

tecko28
9. apr 2022

@caroline_ zastavka sa vola Hypermarket Tesco

tecko28
9. apr 2022

@caroline_ skus pripadne objasnit odkial pricestujes a mozno poradime aj lepsie riesenie ako ist na stanicu a odtial potom do Galerie

caroline_
autor
9. apr 2022

@tecko28 ďakujem,si veľmi milá
Z Čifár
Áno,akurát to pozerám že autobus ide aj priamo tam,myslela som si že to je iné Tesco

tecko28
9. apr 2022

@caroline_ skus si pozriet ako by ti nadvazoval spoj ak by si vystupila v NR na zastavke Nitra,,Andreja Hlinku Centro - odtial ti ide do Galerie 8 a 13

mpg
9. apr 2022

@tecko28 Alebo si hľadať miesto niekde v obch.domoch na Chrenovej a bola by ľahšia dochádzka. Dalo by sa aj vystúpiť v Nitra, centrum a tam pri tom novom Priori na tej zástavke počkať 8,13,33, 21.

caroline_
autor
9. apr 2022

@tecko28 pozriem,dakujem,to som si zas myslela ze z dediny viem vystupit len na stanici :D

caroline_
autor
9. apr 2022

@tecko28 este mi naslo takyto spoj,ten vyzera asi najidealnejsie

catherinah
9. apr 2022

Hypermarket Tesco nie je velke Tesco?

yvanielka
9. apr 2022

@caroline_ nie, to je zastávka Hypermarket Tesco a v rámci toho je aj tá Galéria

yvanielka
9. apr 2022

Do Mlynov by si mala bližšie, to je kúsok od stanice 🙂 toto je trošku tak od ruky

tana5
9. apr 2022

@yvanielka urcite netrva cesta 20 minut od stanice . Su to cca 2 zastavky a moze cesta trvat max 10 min

yvanielka
9. apr 2022

@tana5 Na tej mape je zdieľaná pešia trasa - min. 20 minút pešo.

mpg
9. apr 2022

@caroline_ Ten autobus z Čifár prichádza do NR cez Chrenovú, tam už zastáva aj na zastávkach MHD Centro, potom Centrum a potom ide až na autobusovú stanicu.
Keby si vystúpila napr. na zástavke MHD Nitra,Centrum a tam prešla kúsok na zastávku MHD pri Priori, tak z tade ide napr. MHD 21 o 8,42 hod. a za nejakých 5 minút je na zástavke Hypermarket, TESCO. Ale tým ľudom prichádzajúcim z toho smeru by bolo ideálne si nájsť miesto na Chrenovej alebo v tom novom Priori alebo v OC Mlyny - a len by vystúpil z autobusu a už by bol tam, nemusel by takto prestupovať.

tana5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tana5
9. apr 2022

@yvanielka ano mate pravdu, som si v tej rychlosti neuvedomila, ze sa jedna o Hypermarket...a to je dost od ruky veru