Láska

menonepoviem3333
Včera o 21:06

Dobrý deň, som síce dospelá žena, ale nemám sa komu vyrozprávať.
Som mladá pracujúca žena ,ktorá má sympatie ku kolegovi. Boli sme kolegovia v minulej práci a sme kolegovia aj teraz. On ma priateľku, kúpili spolu auto, dom...ale nič viac neplánujú teraz.....ja mám priateľa ale som samostatná a byt je prenajatý....teším sa na každý deň keď bude so mnou v kancelárií, avšak on chodí len raz do týždňa lebo ma homeoffice...na večierky a akcie tiež moc nechodí asi aby nerobila scény...ja neviem ako to spolu majú ale keď sme spolu tak cítim že je všetko v poriadku a má to tak byt...viem, že ma ľúbi, ale je to úžasný milujúci človek a podľa mňa len nevie ako sa z toho dostať von...
Ako mu mám dať najavo, že je čas začať niečo nové a minulosť nechať tak?

anjelicek26
Včera o 21:11

Pobavilo alebo aj nie, hladaj inu robotu a chod od neho co najdalej... ma priatelku, zavazky, pravdepodobne planuje buducnost. Nejaky romanik na pracovisku je to posledne, co jemu (a jeho priatelke) treba ku stastiu... ty mas tiez priatella, preco si s nim, ked milujes ineho? Zasluzi si to on? Ten uzasny milujuci clovek, ktoreho okukujes raz v tyzdni moze byt v sukromi uplne iny, nemusi ti vyhovovat v sexe, v stravovacich navykoch, pri upratovani, pri komunikacii, pri milione veci... ty len snivas a je to velmi nebezpecna hra, ked to chces posunut na dalsiu uroven... a chlapi su bohuzial v tomto casto slabi, ked o nich zena intenzivne prejavi zaujem...

scarletka34
Včera o 21:12

@menonepoviem3333 asi si niečo zlé vysvetľuješ. Keby nebol šťastný vo vzťahu tak by v ňom neostaval

januska12323
Včera o 21:15

Nechaj ho na pokoji a venuj sa svojmu frajerovi.

jajanka31
Včera o 21:22

Ty vies ze ta lubi? Povedal ti to? Kolko mas rokov? Vies kolko stoji auto a dom? To si myslis ze je nesvojpravny? Ze si kupi dom a auto mozno aj na hupoteku s osobou A a pri tom chce byt s osobou B (tebou) a dava ti to na javo az tak ze raz do tyzdna pride do prace. A nechodi na vecierky. To si fakt myslis ze za to ze neide na vecierok moze jeho partnerka?
Pozri mozno nema az taky idealny vztah ( aj taky ludia beru spolu hypoteky a kupuju domy ) ale vies co ? Ma vztah tak ho jednoducho nechaj tak. A koniec koncov ty mas vztah tiez. To ze sa mozno na teba usmeje alebo prehodi par slov, s niecim pomoze to nie je laska.

janka_23
Včera o 21:24

@menonepoviem3333 bože môj zena, zostup z toho oblacika na ktorom lietas lebo pád bude tvrdý 🤦🏼‍♀️

t1nusa
Včera o 21:25

🍿

dskjhfdlkdjhl
Včera o 21:28

@menonepoviem3333 Tak teraz neviem, ci si robis srandu, alebo zijes v bludoch.

dzulli1980
Včera o 21:50

Joj, keby Ťa naozaj chcel, svoj vzťah dávno ukončí ... kus reálne treba rozmýšľať.

menonepoviem3333
autor
Včera o 22:11

@anjelicek26 my sa poznáme dobre aj si píšeme, sex sme nemali,ale tak nepriamo sa ho snažím dotýkať

menonepoviem3333
autor
Včera o 22:12

@scarletka34 šťastný je keď je pri mne, dáva mi aj darčeky na meniny na vianoce....aj ja jemu

menonepoviem3333
autor
Včera o 22:13

@januska12323 mám skoro 30,on po 30 a o a niečo po 20 sú spolu asi 8 rokov ale on proste nie je šťastný

menonepoviem3333
autor
Včera o 22:15

@jajanka31
@jajanka31 on ma cez 30,ja mam 27 jeho frajerka na 23...ja sa snažím letmo sa ho dotýkať a tak, ja viem že ma ľúbi, len to potrebujem posunúť ďalej a neviem ako

jajanka31
Včera o 22:20

Oni su spolu 8 rokov? To ze ty sa s nim citis dobre, ze ty sa ho snazis letmo dotykat vobec neznamdna ze on ta lubi a ze ma o teba zaujem. Neviem co si pisete. Ale ked si tak veris tak mu povedz ze nech si konecne vyberie ci ty alebo ona. No nebud prekvapena ked ta odmietne a vysvetli ze nejaky darcek na vianoce bol zo zdvorilosti. A na narodeniny si darceky nedavate? Lebo ked ani nevie kedy ich mas tak to laska nebude.

rozculena
Včera o 22:47

@menonepoviem3333 čo chceš posúvať? ty sa posuň k frajerovi

vanilkovazmrzka
Včera o 22:47

Ty si fejk alebo erotomanka?

enmery
Včera o 22:56

1. Chudák Tvoj frajer. 2. Toto je uż nejaká F diagnóza.🙄

lintu
Včera o 23:22

On ťa počas toho dlhého týždňa, keď nie je zrovna v práci, aj nejako vyhľadáva? Iniciuje písanie, telefonáty? Zaujíma sa o teba? Snaží sa o nejaký dotyk? Priamo hovorí, že doma nie je šťastný? Či podľa čoho si vyhodnotila, že práve ty si jeho vyvolená?

casavina
Dnes o 01:59

@menonepoviem3333 kde sú dvaja šťastní, nechýba im tretí aj v pesničke sa to spieva...ak ty nie si šťastná vo svojom vzťahu, daj priateľovi voľnosť nech si vyberie lepšiu od teba...
8 rokov nie je málo a keď je ona od 15tich s ním a počkal ju do jej dospelosti tak určite nezavadi o teba... Treba aj trochu realitu vnímať...