Ži svoj život so mnou a ja budem žiť môj s tebou. Ako to myslel?

28. apr 2024

Ahoj chcem sa opýtať ak mi partner zdorazňuje vetu - ži svoj život somnou a ja budem žiť môj s tebou .
Je to v poriadku?

butterflyeffect
28. apr 2024

Velmi pekne povedane-aby ste jeden druheho nemenili, aby ste nemuseli menit svoje zvyklosti a podobne, vzajomne respektovanie toho druheho a sposobu zivota toho druheho v ramci spolocneho zivota

pralinka25
28. apr 2024

no v podstate by to tak malo byt. uplne najhorsie je opustit seba samu, vsetko co si mala, nechat priatelstva za sebou a zavesit sa len na partnera a urobit z neho jediny zmysel zivota.
podla mna je to faj aj ked tazko povedat co presne si on pod tym predstavuje.

lindous
28. apr 2024

Záleží od kontextu, v akej situácii ti to hovorí? Na základe jednej vety sa naozaj nedá moc povedať.... Ak je medzi vami všetko ok a vyhovuje vám obom ako vzťah medzi vami funguje, tak je asi všetko v poriadku... ak tam je nejaký problém, nezhoda a toto používa ako alibistickú frázu namiesto ochoty riešiť ten problém, tak to už asi nebude až tak v poriadku

koniarova
28. apr 2024

Riadny filozof. 😁😁 Asi by som sa aj trošku zľakla.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pralinka25
28. apr 2024

aha no to trosku meni situaciu. jemu sa lahko zije jeho zivot. uvedomuje si on vobec ako velmi sa ten tvoj zmenil? v tomto pripade to az take vznesene veru nie je.

lindous
28. apr 2024

Dobre a skús sa objektívne pozrieť na to, či ho výrazne obmedzuješ vo voľnočasových aktivitách mimo teba, vyžaduješ od neho, aby ti vyplnil všetok čas, sú scény keď chce podniknúť niečo bez teba alebo či skôr on si predstavoval, že jeho život sa nijak nezmení, keď sa za ním presťahuje priateľka z ďaleka, stále je nastavený na relatívne slobodný život, ktorý mal, keď ste boli na diaľku a nevenuje ti dostatok času? Alebo niečo medzi?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
koniarova
28. apr 2024

Prepáč,ale mám z teba pocit,že si odišla 2000 km za niekým, koho vôbec nepoznáš.

lindous
28. apr 2024

Chápem, tak to je naozaj náročné, keď spolu pomaly viac nie ste ako ste a časovo vám moc nevychádza tráviť spolu kvalitne čas… aj keď si tam nájdeš známych, kamošky, koníčky, zabehneš sa do života, tak tento problém medzi vami to nevyrieši… nejaká možnosť zmeniť prácu a zosúladiť pracovný čas?… ale teda, keď si to vysvetlila, z toho čo na to hovorí, mam pocit, že jemu to takto tak nejak vyhovuje a netrápi ho to… jeho si sa na rovinu nepýtala, čo tým myslí, ako túto situáciu vníma, rozmýšľali ste spolu ako to zlepšiť?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kitycat
28. apr 2024

Pokial to povedal presne takto, tak zivot s nim bude velmi narocny

cacianka
28. apr 2024

Si tu anonymne, tak prečo mazes ?

subartic
28. apr 2024

Prečo preboha mažeš ? Vak ostatní ani nemajú šancu si to prečítať , teda nemajú ani šancu ti poradiť a možno by aj mohli .

domkakvet
28. apr 2024

Podla mna je to krasne myslene.

vanilkovazmrzka
28. apr 2024

Hm super, ze vsetko je premazane. Tak to snad uz cela diskusia sa moze zmazat

bloger
29. apr 2024

To čo hovorí znie logicky.

sevrin
29. apr 2024

To tak dopadne keď niekto až príliš filozofuje.

cacianka
29. apr 2024

@vanilkovazmrzka nahlásime adminovi, toto tu je načo ? úplne falošná diskusia