Ortopédia v Námestove

tralalalax
24. jún 2024

Ahojte, prosím vás ako objednám manžela k p. Prádelovi? Cez e-časenku nemá k dispozícii žiadny termín a taktiež som sa dozvedela, že pri ambulancii sa tlačia nejaké lístky.. tak akože neviem ako to tam funguje... ďakujem.

luga_luga
24. jún 2024

Ahoj, objednava sa z nedele na pondelok o polnoci, chvilu je dostupna ecasenka, treba byt ale rychly, minaju sa ako teple rozky

tralalalax
autor
24. jún 2024

:D pane bože :D ďakujem za info

mata90
24. jún 2024

@luga_luga a berú len objednaných pacientov?

zuzi_747
24. jún 2024

@luga_luga nie z nedele na pondelok ale každý deň po polnoci sa spúšťa system. Dnes napríklad Vás pusti na den 1.7.2024. 🙂

luga_luga
25. jún 2024

@zuzi_747 to je uz asi novinka, neviem o tom, pred cca rokom to bolo len z nedele na pondelok
@mata90 myslim, ze ano, rano su objednani doktorom a ecasenky zacinaju nejako od cisla 16

veronikapandelev
27. jún 2024

E-časenka po polnoci
Alebo osobne si prísť po lístok.
treba však ísť aspoň okolo 5tej, aj skôr. Tam ľudia čakajú od rana aby mali lístok. S občianskymi 😀 je to tam brutal,

tralalalax
autor
28. jún 2024

dievčatá ďakujem za rady, podarilo sa mi ho objednať na 02.07 :D síce číslo 37, no ale uvidíme.

bara_borka
29. jún 2024

@tralalalax a neskúšali ste ortopédov v DK? tam sú tiež všetko odborníci, buď doktori na ortopedické príjmovej, alebo napr dr michalek vo svojej Amb, tam sa objednáte cez ecasenku, termínov má na výber dosť, aj na druhý deň veľakrát...

lucka867
3. júl 2024

@bara_borka môžem poprosiť cez akú stránku ste sa objednávali? Ja som pozerala a ukázalo mi to,že termíny na bežné ošetrenie sú až do 2.7.2025 obsadené. ďakujem

zuzi_747
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bara_borka
4. júl 2024

@lucka867 zadajte do Gogola ortopro ecasenka, termíny má od 9.7.24

tralalalax
autor
4. júl 2024

Ahojte baby, ďakujem vám za všetky rady, objednala som ho presne o polnoci, bol voľný len jeden termín ale v konečnom dôsledku mi za 2 dni prišla sms, že ambulancia ho preobjednala o týždeň neskôr :D no čo vám poviem, ale hlavne , že je objednaný :D