Kde je dobrý zubár, ktorý robí aj cez víkend?

20. feb 2024

Ahojte ...poraďte dobrého zubára čo robí aj víkendy a urobí aj bez karty (aj dobra cena) ...som z Oravy, tak niečo blízko. Ďakujem

matus7030
20. feb 2024

Držím vam palce, lebo to bude nadľudský výkon najsť kvalitnéno zubára, ktorý robi lacno a bez poisťovne= bez karty.

autor
20. feb 2024

@matus7030 veľa som počula ze v PL netreba kartu ...alebo to ze oni urobia svoju pl kartu a na Slovensku si môžem nechať?

alickapusinka
20. feb 2024

a za dobru cenu je čo .U každého je dobra cena niečo iné.

autor
20. feb 2024

@alickapusinka hlavne aby bol dobrý zubar a dobrý prístup...ta cena je v zátvorke, že môže byť aj dobrq cena 🙂 ale natom nezáleží

gemerka17
20. feb 2024

Len možno na objasnenie platí táto rovnica v drvevej vacsine pripadov:
Kvalitný zubár = robí bez poisťovne s vyššími cenami
Nekvalitný zubár = robí s poistovnou s rôznymi cenami, väčšinou nižšie ale občas vie dat riadne palky
Kvalita zubára sa najmä meria technologiou s ktorou pracuje.

vanilkovazmrzka
20. feb 2024

A este by mal opravovat kazy bez vrtania, nie? 😄

0martina0
20. feb 2024

Chodíme do čierneho dunajca ,asi v sobotu nerobia,ale jeden deň v týždni do ôsmej,chodim tam z deťmi a som sokojná,dnes jeden pokazený zub,tri pečatili a platili sme 550zlotých

autor
20. feb 2024

@vanilkovazmrzka mohol 😅😅😅😅😅

sas_em
26. feb 2024

Ahoj, my s manželom chodíme už 3 roky do Poľska. Robia aj v sobotu. Kartu vystavia oni. Je to kúsok za Jablonkou.
Objednajú vás na čas, niekedy však nezoberú presne, ale nie je to nič hrozné, max. 10 minút navyše čakania. Vyhradia si na vás čas, neponáhľajú sa. Ceny sa odvíjajú aj podľa kurzu, čiže vám neviem povedať či vás to vyjde v dobrej cene alebo “prerobíte” ale ja som s kvalitou, ich prácou a ústretovosťou veľmi spokojná.