Firma na exteriérové žalúzie

manusik
9. júl 2024

Prosim poradte firmu s ktorou ste boli spokojni
Mozu byt aj poliaci / hlavne firma ktora je pomer cena kvalita 🙂 /privetiva
Ďakujem

1samer11
9. júl 2024

@manusik Anami žalúzie... kuk na fb

manusik
autor
9. júl 2024

@1samer11 ďakujem mate od nich zaluzie ?

madeincssr
9. júl 2024

Ja by som sa sem pridal s podotazkou. Existuje nejaky lacnejsi variant vonkajsieho tienenia okien (podobny ako vonkajsia sietkova roletka na Veluxy, ktorej nevadi ani zmoknutie) ako vonkajsie zaluzie? Mate niekto take nieco? Ide mi o to, ze okna sa niekedy budu vymienat (stare dvojite drevene), tak dovtedy nema zmysel investovat do montaze narocnych tieniacich zaluzii (na montaz, demontaz a hlavne prisposobenie na nove plastove okna - mozno az nemozne).

simca_13
9. júl 2024

@manusik Ahoj, poradím ti Isotru, my sme od nich dávali a aj pergolu máme od nich napríklad, čo si myslím, že hovorí samo o sebe za to, že sme spokojní 😀
@madeincssr Nevyhovovali by teda screenové rolety, keď nechcete to klasické vonkajšie tienenie?

monika07142019
9. júl 2024

@manusik tiež odporúčam Anami, spokojnosť ☺️

sas_em
9. júl 2024

My mame od tejto firmy z Poľska- Jablonka. Mame však rolety.

manusik
autor
9. júl 2024

@sas_em pisem spravu 🙂

veronikapandelev
13. júl 2024

My sme tiež dali anami.. ale dali sme si ponuku aj u majstereka v pl, od ktorých máme okna .. ale rozhodli sme sa nakoniec pre anami

baska0510
17. júl 2024

@veronikapandelev ahoj prosím môžem vedieť prečo ste sa nakoniec rozhodli pre anami? Tiez máme okná od majsterek a riešime práve žalúzie či budeme brať od nich.

veronikapandelev
18. júl 2024

@baska0510 vieš čo , majsterek je super vo všetkom. Len nam prišiel polystyrén ktorý sme nemohli dávať bez toho aby sme nemali kastlíky na žalúzie. Takže sme brali to čo bolo najskôr .. ale majsterek bol lacnejší. My sme boli aj u nich vo firme a ukázal nam aké majú typ, farba .. všetko

Kebyže je na mne tak by som šla od majstereka ,ale manžel chcel skôr,tak preto anami. Ale v pohode aj oni,zatiaľ nič zle nemôžem povedať 😀