Diabetológia v okrese Námestovo

natdomi
12. feb 2024

Ahojte, prosím vás poraďte mi najlepšiu diabetologiu v okrese Namestovo okrem čo sú v nemocnici tie mi kázali ísť do Tvrdošína kde je 2 roky otvorené to nové. Chodí tM niekto alebo má skúsenosť ? Že či zoberú keď som z iného okresu v DK žiadne take keď som z Námestova.
Vyšli mi hodnoty vysoké v tehotenstve, keď som bola na teste čo sa chodí.

Ďakujem

janka0702
12. feb 2024

@natdomi zavolajte si do toho tvrdosina vezme vás určite príjemná lekárka

natdomi
autor
12. feb 2024

@janka0702 Ďakujem veľmi pekne 😊

janka0702
12. feb 2024

@natdomi a vezme ta v pohode ja som ties není z okresu tvrdosin ale gynekológ mi ju odporucil

mata90
12. feb 2024

@natdomi jednoznačne odporúčam v Tvrdošine pani Balekovu , manžel prešiel z NO tam a nevie si vynachváliť. Aj doktorka aj sestrička super .

natdomi
autor
12. feb 2024

@mata90 tak skúsim si tam zavolať len sa chcem ešte opýtať zavolať si tam môžem aj teraz alebo radšej neskôr ? 😊

mata90
12. feb 2024

@natdomi môžte aj teraz ,asi pred pol hodinou som volala a sestrička mi zdvihla.

natdomi
autor
12. feb 2024

@mata90 ďakujem idem skúsiť 😊

natdomi
autor
13. feb 2024

@mata90 dobrý deň, prosím vás môžem sa spýtať kde sa to presnejšie nachádza lebo ja Tvrdošín nepoznám

janka0702
13. feb 2024

@natdomi keď si dáte do Google Gyncentrum je to v tej istej budove viete kde je v Tvrdošíne tesco alebo pošta

natdomi
autor
13. feb 2024

@janka0702 Tesco viem na tom kruhovom ak myslite

janka0702
13. feb 2024

Áno a na to kruhovom zidete hneď prvý výjazd a potom hneď odbočka do práva idete smerom ku poste pri pošte odbocite do práva a potom hneď do ľavá a ste tam

janka0702
13. feb 2024

@natdomi je to presne nad cestou oproti tescu

janka0702
13. feb 2024

@natdomi dúfam ze ste ma pochopili am nie dajte si do Google máp gyncentrum alebo poštová banka tvrdosin

natdomi
autor
13. feb 2024

@janka0702 ďakujem ste veľmi zlata že ste mi poradili no budem to hľadať tak ako ste mi napísali 😊 a môžem sa ešte spýtať dá sa tam v pohode parkovať ?

janka0702
13. feb 2024

@natdomi no akože podľa toho v akej hodine niekedy je pred vchodom problém zaparkovať ale tam trosku za rohom je bytovka a tam sa dá na chvíľku zaparkovať alebo ešte dole pri lekárni alebo pod clinikou keď je miesto vždy sa niekde nájde miesto ja tam.mam gynekológa a za ten čas co tam chodím sa mi asi 2 krát nepodarilo zaparkovat

natdomi
autor
13. feb 2024

@janka0702 no kázala mi prísť okolo 8 pól 9 tak neviem no skúsim sa tam ísť cez víkend previesť aby som to potom cez týždeň nehľadala 🙈 Lebo ja nepoznám Tvrdošín vôbec

janka0702
13. feb 2024

@natdomi keď viete používať Google máp tak to nájdete vravím dáte si doň gyncentrum a dovedie vas to priamo pred vchod

natdomi
autor
19. feb 2024

@janka0702 ďakujem áno už viem kde to je 😊 a ešte sa chcem spýtať dlho sa čaká či berie hneď keď mi kázali prísť medzi 8-pól 9

janka0702
19. feb 2024

@natdomi ona dosť na čas berie nečaká sa tam pol dna vecisnou berie na hodinu

natdomi
autor
19. feb 2024

@janka0702 dobre a to sa ide 1 alebo 2 dverami ? A je to na poschodí či na prízemí ?

janka0702
19. feb 2024

@natdomi sú to prvé dvere od bytoviek a je na poschodí nájdeš to na vonkajších dverách

natdomi
autor
20. feb 2024

@janka0702 ešte sa vás spýtam ak vás to neotravuje ako funguje toto vyšetrenie ? Meranie tlaku alebo tak či len zoberú krv ?

janka0702
20. feb 2024

@natdomi to vám presne neviem povedať lebo ja som tam chodila ako tehotná a bola som tam naposledy na predoperacne

simulienka123
10. mar 2024

@natdomi dobry den, mna pravdepodobne tiez caka navsteva diabetologicky v tehotenstve, tak sa chcem informovat, ako to prebiehalo? Co vam vsetko robili ? A ked ste si zavolali, do kolkych dni/tyzdnov vas objednala ?

natdomi
autor
10. mar 2024

@simulienka123 dobrý deň, úplne prístup supeer všetko nič zle to nebolo. Spýtala sa má pani sestrička keď som jej volala že kedy by mi to vyhovovalo hneď o týždeň v stredu alebo štvrtok. Vyšetrenie prebiehalo úplne v pohode ráno o 8 som tam prišla hneď krv mi zobrala sestrička . Cukor mi zmerali ráno na lačno. A potom vlastne som sa mohla najesť a počkať zas kým budem na vyšetrenie k pani doktorke. Úplne v pohode to bolo. A potom keď som už isla mi dali prístroj na meranie cukru. A kontrolu o 2 týždne 😊

ivana3670
27. jún 2024

@natdomi zdravím. Mne aktuálne volala gyn o pozitívnom cukre v tehotenstve,a mám navštíviť ambulanciu v Tvrdošine. Prosím vás,aké ste mali cieľové hodnoty rannej glykémie pri domácom meraní? A aké po jedle?
Chodili ste na kontrolu do tvrdošina každé dva týždne až do pôrodu? Ďakujem krásne za odpoveď. Je to extrémne, ak mám chodiť každé dva týždne 😭 cesta, bavenie staršieho dieťaťa,všetko zosúladiť.

janka0702
27. jún 2024

@ivana3670 ja som mala pri dvoch deťoch hodnoty si už nepamätám a chodila som každé dva týždne a to som mala doma dve malé deti keď som ostala z 3 tehotná syn mal len 5 mesiacou

natdomi
autor
27. jún 2024

@ivana3670 dobrý deň, nebojte sa s nimi sa dá dohodnúť ja som tiež mala ja si už tie hodnoty moc nepamätám ale meravala som si doma a potom o tie 2 týždne som im len zavolala a o mesiac som chodila na kontrolu vôbec nie každé 2 týždne mala som to dosť ďaleko a čakala som 2 dieťa tak to vedeli pochopiť. Prístup úplne super odporúčam 😊

natdomi
autor
27. jún 2024

@ivana3670 ale pozriem sa vám aké som mala hodnoty ja som si to zapisovala a denník by som mala mať odložený 😊

ivana3670
27. jún 2024

@natdomi ďakujem , potešila ma odpoveď 🙏áno tiež to mám ďaleko. No dúfam že sa to nejak vyrieši. Bola by som vďačná za tie hodnoty