Stačí sa naučiť ako nosiť z videa?

janulka_petkulko
29. jún 2015

alebo je lepšie absolvovať kurz? Ako to hodnotíte tie, čo nosíte? Ako ste sa to učili? Nechcem zanedbať správnu polohu pri nosení, preto ma zaujíma váš názor. Ďakujem vopred za každú radu a názor.

margarita
29. jún 2015

mne stacil navod k Manduce a par clankov a videi z netu....nosim uz 3.dieta, bez akehokolvek kurzu a nemam pocit, zeby boli nejako zanedbani 😀

liziknds
29. jún 2015

Ahoj.urcite ze nepotrebujes kurz😊 budes to vediet sama seba, a citit co je dobré pre bábo😉 Tie kurzi sú skor pre spolocnost mamiciek,aby sa troski porozprávali. Nosím druhé dieta. Jaj,a este jedna vec.sú deti co vobec neznásajú nosenie,a na Tom ani kurz nepomoze.

stanik382
30. jún 2015

záleží asi aj v čom ideš nosiť 🙂 v ergo nosiči tam naozaj kurz nepotrebujem, ked si nebudeš istá, hodíš foto do skupiny Nosíme naše deti a baby ti povedia či to máš dobre 🙂

pokial ide o šatku, tiež sa dá naučiť z videí ale mne osobne napr. bolo lepšie si zavolať "školitelku" na tie dve hodky a všetko mi rýchlo a jednoducho vysvetlila a nemusela som všetko čítať a hlavne som si pred nou uviazala ten najzákladnješí uväz a hned som bola istejšia 🙂

Viazanie je vaic menej o praxi, musíš trenovať a trenovať (myslím také ťažšie úväzy ) ale veeeela sa dá pochytit z netu naozaj 🙂 Kurz je naozaj pre mamky profíčky, čo potom "kurzujú" dalej, ale naozaj ísť na jedno sedenia a viazanie - to určite oceníš 🙂🙂

wolfie
30. jún 2015

da sa to naucit aj z videi, ja som zo zaciatku babulu nosila v satke a z videi som nedokazala zistit, ako ma mat babatko nozicky, v tom mi velmi pomohol blog jednej maminy odtialto, ma krasny album, kde ma vyobrazene spravne aj nespravne polohy pri noseni...v manduce a inych ergo nosicoch sa naucis lahko nosit aj podla navodov a videi

mabika
30. jún 2015

Samozrejme