Poraďte nosič pre dvojmesačné bábätko

kondaska1
12. máj 2015

Ahojte dievčatá, poprosím vas o radu aký nosič kupiť pre 2 mesačné babatko. Rozmýšlam nad ergonomickým nosičom, šatku dostanem (neviem vsak este kedy, je to dar od kamaratky avsak nie je na slovensku) tak tu kupovať nechcem. Ide o to, že máme problém s kočikom, asi nám v ňom straší 🙂 moj malý proste vôbec nie je kočíkovy typ, vydrží v nom malinko a v poslednej dobre sa vracame z prechadzky už po polhodinke-hodinke a na rukách lebo plačeme ako o život a nevladzem ho dlho nosiť...nemam vela času študovať pre a proti, chcem rýchlo niečo kupiť, preto vas prosím o rady ktorý ergonomicky nosič je podla vas výborný (liliputi, ergo, manduca prípadne iné značky) a vhodný aj pre 2 mesacné babatko. taktiež neviem, či este kupit aj novorodeneckú vložku do neho alebo už netreba. Dakujem za Vaše rady.

zajka79
12. máj 2015

ahoj...naša malá tiež velmi kočík nemusela ☹ . My sme kupili ergo a boli sme velmi velmi spokojní. Používali sme ho už od cca 3-4 mesiacov a dá sa nastaviť tak aby babatko bolo o teba takpovediac opreté, čiže sme nepotrebovali ani novorodeneckú vložku...sestra ma manducu a tiež ja spokojná... 🙂

liziknds
12. máj 2015

Ahoj.máme rád Ergobaby od 3.mesiaca.je tó asi na zvyknuti od malicka.satku neznásame😐 ani ja ani malá.hlavne deticky ktoré nechcú kocikovat bud od koliky alevo ako u Vás,ze boja sa, no práve Tie drobceky sa rada nosia.a ani necitim ze ju nosim,a mám len 47 kíl.ergo nosic je Super vynález😉 a tato aj nasu 4rocnu v nej este rád ponosí na prechádzkach po lese.

kondaska1
autor
12. máj 2015

@liziknds ta druha fotka nema chybu 🙂

figurka1985
12. máj 2015

skus sa pridat do skupiny: Nosíme naše deti - tam sa vela dozvies, baby ti poradia 🙂
za mna: v takom malom veku je super satka. ale ak chces len nosic- tak manduca ma novorod. vlozku- na nosenie aj takych malych babatiek. alebo nosic emeibaby - ten som mala- je skvely. nastavis si ho podla babatka 🙂

kondaska1
autor
12. máj 2015

a este sa chcem opýtat neotlacaju sa babatkam stehienka o ten nosic? velmi sa mi paci kolekcia rainbow od liliputi, ma niektorá tento nosic? pise sa že postrovaný je bedrový a ramenný pas, ale o stehienkach sa tam nepise...

kondaska1
autor
12. máj 2015

@figurka1985 tak o tom nosici som este nepocula, pohladam si ho...ale pisu aj pri ergo aj liliputi že maju novorodenecke vložky, len moj malý je dost velky, má cez 6 kg a nosi cislo 62/68, hlavicku samozrejme este neudrží dlhsiu dobu tak ani neviem...

kondaska1
autor
12. máj 2015

@figurka1985 tak uz som si to pozrela, je fakt pekny ten nosic v krásnych farbach a spaja sa tam šatka s nosicom len ta cena, fuuuuu, idem pozerat po bazároch 🙂

egiginka
12. máj 2015

@kondaska1 , kibi rastie s dietatkom, je velmi oblubeny... aj ergo je super

zuzkalm
14. júl 2015

my mame kibi a už ako dvojmesačný sa v nom nosi a nie je v ničom problem...nechapem prečo píšu až od 4roch mesiacov....

zuzkalm
14. júl 2015

my mame kibi a už ako dvojmesačný sa v nom nosi a nie je v ničom problem...nechapem prečo píšu až od 4roch mesiacov....