Nosič pre novorodenca

koticka
20. jan 2023

hojte mamičky. Máte skúsenosti s týmto nosičom? BABYBJÖRN 3D Mesh. Celkom sa mi pozdáva. Prípadne aký by ste odporučili? S ktorým ste boli spokojné? Budeme mať letné dieťa. Nosič plánujem využívať príležitostne. Ďakujem

stastnamamulka
20. jan 2023

@koticka ahoj,nie je to vhodný nosič pre novorodenca,ani pre staršie bábo a ani pre teba,už len z pohľadu na prekrížené popruhy na chrbte prídeš o kríže.Je to takzvaná klokanka, populárna pred 15r( nosila som v nej 1.dcéru),pozri si ergonomické nosiče ,napr .Rischino,Sestrice Carrier One,pri správnom nastavení ich ani nebudeš cítiť (v ergo som nosila najmladšiu a oproti klokanka je to brutálny rozdiel).Plus ergonomický nosič predáš ďalej aj za 3/4 pôvodnej ceny,neergo určite nie,pritom pôvodné ceny za nové sú skoro rovnaké.Ďalšou výhodou je aj správne uloženie dieťatka a jeho nožičiek,chrbátik do C a nôžky do M.Pri klokanke dieťa visí za rozkrok.

sono2
20. jan 2023

Šatka. Pozri u mňa v ponuke😉 hlavne pre letné dieťa najtenšia varianta. Vieš viazať aj na bok.
Ci s nou zakryť.

koticka
autor
20. jan 2023

@stastnamamulka Ďakujem <3

koticka
autor
20. jan 2023

@sono2 šatky práve nechceme, ale vďaka 🙂

sono2
20. jan 2023

@koticka ok. Uväz sa naučíš rýchlo. Ak ťa odrádza to

majlo1234
20. jan 2023

Urcite iny nosic, aby babatko neviselo za rozkrok. My sme mali sestrice nosic ten najmensi, velmi lahko sa nastavoval.

bluemoon24
20. jan 2023

@koticka babybjorn nosic ne! Fidella, sestrice, rischino, kavka, atd. to jsou nosice pro tebe. Hlavne si dej pozor, aby sis koupila velikost na novorozence 🙂

sakaca
26. jan 2023

@koticka ahoj nie je to vhodný a ergonomicky nosič, poobzeraj sa po inej značke, ak chceš vyslovene niečo letné tenké tak napríklad spomínané Rischino má aj tenclovú kolekciu (tencel je tenší)