Nosič pre bábätko

bera123
26. máj 2023

Ahojte ake mate skusenosti s nosicom pre babatka? Resp aku znacku? Dakujem

bluemoon24
26. máj 2023

@bera123 ja jsem mela pro mesicni miminko fidellu, pro starsi Jozanka. Mrkni na znacky jako Kavka, sestrice, beLenka, fidella, manduca, zumbucca.

ivangeline
26. máj 2023

Rischino Flexible pre babo. Mala som aj polonosic. Mei tai od Lennylamb. Do 6m intenzivne nosievam. Neskor Manduca,je za mna taka pevnejsia a dobra pre vacsie babata. Neskor uz nosim len na zaspatie a po roku postupne skladam na postel. ;D Od 2r zas nahanam do postele.. Za mna je nosic skvela pomoc. Prve mesiace,ked chces aj nieco visc spravit alebo mas viac deti..

banalu
26. máj 2023

Ja som mala Sestrice ❤️ a nemozem sa stazovat. Lahko nastavitelny. Do roka v nom zaspavala na skoro kazdy spanok, ale dala sa v pohode vyklopit. Po roku som si ja povedala dost.
Kupovala som ho ked sme uz mali ruky po kolena vytahane co sme ju tolko vlacili. Pri refluxe nas nosic zachranil a ked mala kocikovy strajk, nosila som ju vsade 💪

beata_k
26. máj 2023

@bera123 Pre babatko Richino a potom BeLenka.

svokrinjazykmonika
26. máj 2023

@bera123 ja mám nosič manduca a slúži perfektne. Ale najviac teraz fičia richino a belenka ako tu píšu.

sakaca
29. máj 2023

@bera123 ahoj ja som mala od narodenia Rischino Flexible a bola som maximálne spokojná, 2 deti som v ňom odnosila.