Nosič pre bábätko

vladimira83
26. dec 2013

Mamičky aký nosič vybrať, už mám z toho miš maš, šatku a vak nechcem lebo nepotrebujem to využivať v kuse, skôr len na take bežne nosenie ako do obchodu a pod. a ze by sa dal nosiť aj s tvarickou od seba, dakujem 🙂

zuzanockamt
26. dec 2013

@vladimira83 s tvarou od seba sa nenosi, skus si popozerat nejake ergonomicke nosice - manduca, ergo, boba, tula, kibi, liliputi a pod ... kukni do albumu ku @cacika, ona ma urobeny perfektny prehlad nosicov ... len nekupuj klokanku, kde dieta visi za genitalie

katkabac
26. dec 2013

@zuzanockamt ano suhlasim...pozriet cacikin album.Urcite nekupuj klokanku(boli z toho ovela viac chrbat) vyskusala som ju od kamosky a z daleka nie je tak pohodlna ako ergonomicke nosice alebo mei taie.Aj ked iba do obchodiku....A lacnejsie najdes aj v bazariku a super stave.....Dobre rozhodnutie prajem🙂

zuzanockamt
26. dec 2013

@katkabac klokanka hlavne nie je zdrava a pohodlna pre dieta

blackcat8885
26. dec 2013

@vladimira83 Ja mám babymoov ergo nosič dá sa nosiť tvarou k tebe,na boku väčšie dieťa a aj na chrbte.Ja som spokojná,je aspoň podľa recenzii ako manduca ale stojí menej.Chrbát ma nebolí a to má malý 11kg a denne v ňom spí.Je tu skupina Nosíme naše deti tam je viac info

katkabac
26. dec 2013

@zuzanockamt ano ano citam si po sebe a vyznelo to inak ako som myslela.Ani pre babo ani pre nosiaceho nie je klokanka prijemna a zdrava.Som za ergonosic urcite
Mam aj doma.