Nosenie v zime

dominidi
19. dec 2022

Baby, nosite deti aj teraz v zime? Ak hej mate nejake speci bundy na nosenie? Ktore odporucate? Moj synko zacal uplne odmietat kocik, ale v satke je jak dudok, tak teraz rozmyslam co si zaobstarat, zatial nosim muzovu bundu😀😀

kubjatka
19. dec 2022

Ja som mala z lidlu nosiacu bundu, nie je úplne hrubá, ale keďže som mala dcéru na sebe, bolo nám teplo 🙂 a ked bola úplne veľká kosa, dala som si ešte nosiacu mikinu. Adekvátne k tomu obliecť bábätko, samozrejme 😁 hlavne nôžky aby boli v teple.

beata_k
19. dec 2022

@dominidi Samozrejme. Nenecham ho doma do marca 🙂 Mam zimnu vetrovku na nosenie. A ako vyssie pise, treba babatku drzat nohy v teple.

andreakotesova
19. dec 2022

Nenosila by som ani v lete, nieto v zime 😅

dominidi
autor
19. dec 2022

@beata_k a odkial mas bundu?

@andreakotesova samozrejme, sedela by si rok doma kym dieta nezacne chodit 👍😀

phetruska
19. dec 2022

@dominidi ja som si kupila v bonprixe kedze som nechcela dat 150€ za budnu vo mozno ani nevyuzijem. Nakoniec som si dokupila ešte jednu tiez z boprixu. Teraz ju vyuzivam aj v tehotenstve a som nadmieru spokojná. Cize mam jednu zimnú a druhu prechodnú (skor je to pršiplášť s podšívkou). Hlavne ak mozem poradiť vyberaj taku ktora ti pod dieťatkom nebude odstavat ale pekne ju vieš stiahnuť. Pri tej prechodnej tu funkciu nemam a niekedy to bolo ozaj neprijemne ked mi tu bundu vlastne podfuklo.....

dominidi
autor
19. dec 2022

@phetruska vedela by si mi prosim poslat aku konkretne mas?🙏 o toto mi predne ide nech nekupim cez net blbost, ked to clovek nazivo nevidi

beata_k
19. dec 2022

@dominidi Technicky z bonprixu. Realne z bazaru. Na tie tri mesiace staci.

tiika
19. dec 2022

@kubjatka presne aj ja tak, mala som z Lidla, stala asi 20€, no úplne stačila. Keď bolo fakt kosa, dala som si taký teply nie veľmi hrubý rolak. Malinká mala teplákový overal, keďže mala cez chrbát nosič, bundu, stačilo to. Nožičky len dvoje teplých ponožiek.

petamich
19. dec 2022

ja som si dala usit vsadku od Nellytex a usila taku, ktora pasovala na bundu mne aj manzelovi a este som neodolala Little White Dandelion ;) tu nosim stale aj bez nosenia, je to moj liebling

andreakotesova
19. dec 2022

@dominidi nie, vozila som deti normálne v kočíku 🙂🙃😉

dominidi
autor
19. dec 2022

@andreakotesova a mas problem s citanim ? 😀 pisem ze maly kocik odmieta, vies, su aj take deti, co sa neradi kocikuju..ci si si potrebovala len rypnut a urobit zo seba zaujmavu ?😀

andreakotesova
19. dec 2022

@dominidi ako si naučíš, tak máš...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka9
19. dec 2022

@dominidi mala som nosicsku kapsu a nosila jasne,celu zimu.

annazozelenehodomu1
19. dec 2022

@dominidi Ja sa v zime bojím nosiť dieťa, že sa pošmyknem a spadnem s ním ..... teraz je kade-tade ľad po chodníkoch

lulu0123
19. dec 2022

Ja som mala nosicsku bundu z Bonprixu.Mala vsadku na nosenie,aj tehotensku.Vyuzila som aj pri dalsich tehotenstvach.

tana85
19. dec 2022

tiez som nosila a kupila som si bonprix za rozumnu cenu,( v tom case ), kedze bola aj na nosenie aj tehotenska, tak som vyuzila 2 zimy.moj tiez nezniesol kocik, musel ma citit pri sebe. nieco taketo, bola ozaj teplucka: https://www.bonprix.sk/style/materska-bunda-158...

dominidi
autor
19. dec 2022

@andreakotesova aka si hlupucka 🙂

dominidi
autor
19. dec 2022

@annazozelenehodomu1 u nas zatial vobec nic, takze zatial viem nosit v pohode bezpecne

zuzinka888
19. dec 2022

A taku trojkolku co za da tlacit a ma bezpecnostnu ohradku ste neskusali? Teda ak nemate sneh.

olivierko229
19. dec 2022

@dominidi ja som si kupila kompatibilny zips s mojou normalnou bundou, objednala latku a usila som si vsuvku. Ale v tom case som len cakala, tak som mala cas sa s tym vyhrat 🙂

filipka250
19. dec 2022

@dominidi na suchu zimu posluzi aj Lienocka. Mala som aj z Lidla, stacila nam uplne.

lalala94
19. dec 2022

@elizabet173 moja dcéra je taká. Od narodenia neznášala kočík, len čo som ju tam položila, revala a revala, až kým som ju nevyložila. Dva mesiace kočík nemohla ani vidieť, vtedy bol nosič mojou záchranou, aby som vyliezla z bytu. Postupne si na kočík trocha zvykla, ale vydrží tam max. jednu hodinu, oči nezažmúri (max. na 20 minút) a stíham si akurát tak vybaviť obchod a poštu. Celkom by ma zaujímalo ako si presne predstavujú tú frázu, ako si naučíš, tak máš v prípade, že dieťa ten kočík jednoducho odmieta od narodenia. 😀 To sú také teoretičky, ktorým dieťa spalo v kočíku 4 hodiny. 😀

A aby som prispela do témy, mám zimnú bundu z Bonprixu. Stála ma asi 60€, tá vložka sa dá vybrať a teda dá sa využiť v pohode aj bez nej. Kúpu neľutujem, keďže ju viem využiť aj v budúcnosti. Je pohodlná a teplá.

filipka250
19. dec 2022

@andreakotesova vozit dieta v kociku nie je normalne. Normalne je nosit ho.

bashawelle
19. dec 2022

nosila som v kazdom rocnom obdobi, zimnu bundu som kupila vo vypredaji - musel ma ukecat manzel :D ked bola fakt vo velkej zlave - diva milano znacka. nosila som prve dieta asi 2 zimy a druhe jednu celu a potom uz sporadicky, ale bundu nosim doteraz bez vsadky, tusim piaty rok dokopy, a je super. ale sluzbu ti urobi aj akakolvek z bazara, lidlu, bonprixu... hlavne ak si nie si ista, ako dlho ju budes pouzivat. a take reci ze co je normalne odporucam ignorovat, tito borci - iba ja to robim spravne, urcujem normu - sa odmlcia, ak na nich nereaguje nik. obhajovat sa netreba.

andreakotesova
19. dec 2022

@dominidi a ty aká sprostučká 😉

majusqwa
19. dec 2022

@dominidi mám z bonprixu, stála ma cca 60 eur. vsádka sa dá vybrať, takže najskôr som ju nosila ako zimnú a teraz v nej nosím.

inak - neviem si predstaviť, ako na túru do kopcov leziem s kočíkom, ale možno to niekedy vyskúšam.

phetruska
20. dec 2022

@dominidi pozerala som ponuku nenasla som ju ale ked dojdem dom odfotim

svokrinjazykmonika
20. dec 2022

@dominidi ja mám túto bundu z bonprixu a je perfektná. Môže sa nosiť aj bez tej časti pre dieťa. Je tam veľký výber.

dominidi
autor
20. dec 2022

@lalala94 presne aj moj to tak ma od narodenia, toleroval kocik len na spanok a max hodinu, vacsinu menej..teraz ale bol chory a po chorobe uz ho nechce ani na spanok😀 mozno sa to zase casom zmeni, ale dovtedy ho urcite nebudem trapit a vyroesime to nosenim 🙂

Dakujem vam vsetkym baby, skusim asi ten bonprix👍