Názory na Manducu

slavicka97
22. jún 2024

Ahojte, aké máte názory na Manduca nosiče? Tie, ktoré máte alebo ste mali tento nosič aké sú vaše pre a proti? Ďakujem za odpovede

lucia147852
22. jún 2024

Mala som pri prvej. Nesedí dobre. Sú omnoho lepšie nosiče. Keď už skôr by som šla do Zumbuca. My mame teraz moyo. Je krásne makkucky, nastaviteľný. Možnosti sú aj be Lenka, sestrice… mne sa páčiš rastúce nosiče. Preto som volila moyo

really8
22. jún 2024

@slavicka97 mala som a mne vyhovoval. Ale nosila som v nom az tak od 5-6m. Teraz mam isara pre novorodenca a aj ten material je uplne inde.

trinneo
22. jún 2024

Skusila som,ale absolútne nesedel,ani mne ani dietatu, ominal ma, mal tvrdy bedrovy pas... vyskúšala som viac mala som belenku

kamowa
22. jún 2024

mala som a mne super vyhovoval. Na uplne malicke babatko som mala vzdy pruzne satky, ale od cca 3 mesiacov som vyuzivala iba manducu.
U nas je v meste napr. materske centrum, kde su k dispozicii viacere nosice a je moznost si ich vyskusat, tak sa mozno skus informovat vo svojom meste, mozno mate nieco podobne aj vy a budes sa vediet lepsie rozhodnut, co sadne konkretne tebe.

domiklik
22. jún 2024

@slavicka97 nepohodlné, cudne, ba až tvrdé...

marianarem
22. jún 2024

@slavicka97 Mne sa Manduca nepohodlna nezdala, ale maly v tom nebol rad, pouzili sme to tak 3x.

svokrinjazykmonika
22. jún 2024

@slavicka97 za mňa manduca super. Mne to sedelo že bola taká pevnejšia. Skúšala som rischino a také mäkké mľandravé mi to prišlo 😅

slavicka97
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavicka97
autor
23. jún 2024

A čo tento nosič