Materská bunda

27. aug 2021

Máte skúsenosť s materskou bundou,kde sa dá nosiť bábätko? Asi to nebude na dlhodobé nosenie. Alebo je to ok čo sa týka zdravého nosenia bábätka?
Prípadne tip na dobrú bundu? Ďakujem.

ofzuza
27. aug 2021

Pod tou bundou je samozrejme dieta v nosici/satke. Takze ked mas dobry nosic/ spravne uviazes, dieta ma dobru polohu.

autor
27. aug 2021

@ofzuza ahaaa... Jasné, tak už rozumiem ako to funguje, ja už pár dní rozmýšľam ako tam malý vydrží, ak tam je len nejaká vsadka.. myslela som že to funguje ako taký nosič samé o sebe... ďakujem moc, som múdrejšia 😇

sashka22
27. aug 2021

Ja doteraz využívam sveter pre tehulky aj nosiace maminy z Lienočky.

miskamicha
27. aug 2021

Aj ja som myslela ze to len samotna bunda a ides😁🤭

kristina1001
27. aug 2021

Ja som mala z Bonprix a bola som spokojná mala sa narodila v októbri a v spojeni maduca nosiča som malú nosila cca pol roka takto nechcela spávať v kočíku tak som tak chodila na prechádzky na nákup k doktorovi proste viuzitie na 100%

autor
27. aug 2021

No len musím najprv poriešiť nosič 😊 ten ešte nemáme.. ale presne Bonprix som pozerala

mamka1984
27. aug 2021

Vyber takú, ktorú môžeš dole utiahnuť po celej dĺžke, aby bábätku nefúkalo. A radšej dlhšiu, možno ju využiješ aj viac sezón. Je to super užitočná vec. Používali sme viac krát denne, ja aj chlap, a iste využijeme aj ďalšiu zimu, aj keď už malá behá. Alternatívou na zváženie je kapsa na nosič alebo vsadka do bundy. U nás sa využilo všetko. Bundy sme mali z C&A (nanič), dve z Angel Wings (super) a z Lienočky (super). Z Bonprix máme nosičské mikiny, sú fajn, ale mohli by ich aj dlhšie robiť. Niektoré bindy a mikiny majú aj otvor na nosenie na chrbte pre strašie detičky, zváž pri kúpe aj to, neskôr je to užitočná vec 🙂

kiki68
28. aug 2021

Moj muz ma vestu od Seraphine maternity , ale priamo Menwear a je s nou velmi spokojny. Moze stred odzipsovat alebo dat tak, ze pod tym je nosic s malym. V zime a na jar to bolo vyborne. Kvalitou je to super, lebo tu vestu nosi vsade.

happymom14
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. nov 2021

@happymom14 áno tiež som ju kupila 🙂