Kde kupujete zimné športové oblečenie pre deti?

lyongirl
6. jan 2010

Ahojte,
kde chodíte kupovať kvalitné zimné oblečenie pre deti? Mám na mysli nepremokavú bundu, popr. oteplovačky, niečo ako na lyžovačku, popr. sánkovačku.
Malý má zimnú bundičku, aj oteplené oteplovačky, ale predsa len to zachvíľu nasaje vodu, nie je to origoš nepremokavé a preto by ma zaujímali nejaké obchody v okolí TT, BA, alebo aj Rakúsko.
Viem, dá sa ísť do prvého značkového obchodu so športovým oblečením, ale tam aj vysolím pekné €. Rada by som malému niečo kúpila teraz cez zimné výpredaje na budúci rok, niečo kvalitné, ale neviem kde...

renka9
6. jan 2010

ahoj moja, aj ja to prave riesim 😉 , nic som nenasla ani na MMB.

aktak
6. jan 2010

ja som nahodou kupila malemu PUMA supravu cierne oteplovacky, zelena bunda, totatlen prepracovane, stahovanie a same suche zipsy na nastavenie rukavov, kapuce, nohavic, povodne stala 3200 a mam ju za 1500, je mu trosku velka takze buducu zimu urcite ponosi a vdaka farbe bude aj mladsej dcerke ten dalsi rok, tak sa vytesujem, lebo v HM a CaA nemaju ani jedine oteplovacky uz a v sportovych som tiez nenasla, ta puma je na Trnavskej ceste (BA) vedla pizzerie Ciao

juliagregor
6. jan 2010

ahojte, ja som kúpila značku t-go, český výrobca, som veľmi spokojná,
oteplovačky - teda lyžiarske nohavice, nepremokavé kordúra na zadku aj kolenách, na traky, na spodku proti vniknutiu snehu a vody.....
bunda rovnaký materiál, lahučká, teplá, sťahovanie v páse aj na spodku

kisska
6. jan 2010

Ahojte, ja som medzi sviatkami kupila malemu lyziarsky komplet v InterSporte v Avione. Jediny obchod, kde mali aj mensie cisla ako 104(potrebujeme 86). Komplet sice stal 70€, ale je uplne superny - ma vsetko co ma mat - stahovacie, reflexne, nastavovacie...Dnes sme ju testovali na snehu a testom presla na 1*** 😉 A teta v predajni nam to nechcela odlozit do zaciatku vypredajov, tak som vysolila eurace, lebo som si naozaj nebola ista, ci za par dni este bude. Vypredaje = rozumne ceny by tam mali byt teraz a viem, ze InterSport ma celkom slusnu siet predajni...

babula90
6. jan 2010

božinku, toľké peniaze 😔 mne kúpila kamoška vo výpredaji v UK fantastický nepremokavý.- oteplovačky a bunda, výborný značka, prepracované detaily za smiešnych 30 libier. Skúste ebay, na SK by som nekúpila nič, sú to chamtivci! za froté pančušky pyýtajú v nákup.center 10€ a na MMb stoja takéisté nové 5€!! 😠 🙄

lyongirl
autor
6. jan 2010

ahojte dievčence 😉, tak také niečo hľadám aj ja, sťahovacie, reflexné, nepremokavé atď., nechcem kupovať cez net, pretože to nevidím a to mne nevyhovuje, tak isto nehcem kupovať pred sezónou, kedy sú ceny max. nadsadené a rátam s tým, že mi to znosí potom aj druhý syn...
za komplet súpravu dať 1500 je fajn cena, rátala som aj o niečo vyššou, ale samozrejme nižšia poteší viac.

kisska
6. jan 2010

babula - tak taky nakup by som brala aj ja 😉 ale po par skusenostiach, ked som kupila a nakoniec to nesedelo, hoci som aj mala rozmery, uz kupujem len to, co mozem malemu vyskusat...Uz len teraz potrebujem este jednu sadu, na vymenu, lebo chystame lyzovacku a jedna stacit nebude... ale tu by som uz rada kupit lacnejsie...

llumka
7. jan 2010

mam jednu na predaj tak kuknite ak by ste mali zaujem
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7520786

lyongirl
autor
7. jan 2010

ahojte, tak dnes som obehla asi 5 obchodov v TT, nech mám prehľad, ak budú lepšie výpredaje a 0 bodov, nič nemajú a ak áno, tak len bundičky a vôbec nie mojej predstavy.
Vybehli sme aj do BA do Avionu a tiež nič, max. bundy, oteplovačky žiadne a bundy okolo 70€, čo je veľa a žiadny vnútorný pás, žiadne refléxné, no o ničom, aj Intersport ma sklamal.

juliagregor
7. jan 2010

g-mini

lyongirl
autor
7. jan 2010

juliagregor - je to zaujímavé, ale ja si nepomôžem, jednoducho, keď to nevidím a nemôžem obchytkať, tak to nekupujem. Sú veci, čo kupujem cez net, ale toto si netrúfam aj napriek tomu, že ty si spokojná 😉
A nepáči sa mi, že oteplovačky majú traky, chcem len také do pása, lebo deti chodia aj cikať a náš teda často, lebo toho dosť vypije.
Ak by si si našla čas a neobťažovalo by ťa to, uvítala by som nejaké reálne foto... 😉

juliagregor
7. jan 2010

večer dám 🙂

lyongirl
autor
7. jan 2010

ďakujéééém 🙂

juliagregor
7. jan 2010

mám to tam

trixi
7. jan 2010

ahojte, ja som kupila v Auparku, je tam take sportove pre deti na poschodi, bundu a oteplovaky-je to nejaka danska znacka, su super, nepremokave, teplucke, otestovane v dazdi a teraz pri snehu.

lyongirl
autor
7. jan 2010

vyzerá to super, ale neviem, neviem, radšej mám osobný kuk na veci 😀

juliagregor
7. jan 2010

ja ti verím,
ja kupujem, teda väčšinou nakupuje mm bez detí, 😉 kým ich všetkých vychystám, tak je večer 😎
a behať s toľkými po obchodoch to je na nervy ...

lyongirl
autor
7. jan 2010

no s tými deťmi to dá zabrať, so starším sa dalo, bol anjelik, ale menší je pravý opak, prereve cestu v aute, nechce spať, je dosť náročný a nákupy s ním sú hotová pohroma, niekedy sa ale prekoná a prekvapí, ale to je málokedy a ty máš ešte o jedno dieťa viac, tak to je poriadny zaberák...

babula90
7. jan 2010

kisska, nám sedelo zatiaľ všetko. a keby nie, predám zase ďalej. Nehorázne ceny sú u nás, je to smutné. ☹
ja som malej v obchode hádam ešte nikdy nič neskúšala, vážne. ani by si to nechcela obliecť 😀 je to čert

lujza123
18. okt 2010

Ahojte, neviem ci mam kupit zimnu bundu aj oteplovaky vacsie aby vydrzali aj dalsi rok. Mala ma teraz 80, ze by som kupila napr 92. Tie ceny su uplne sialene, davat 100 eur kazdy rok na zimne veci.

bleonka
13. mar 2011

ja bi som chcela daco pfre 6 mesacnu sestru

madara279
Odpoveď bola odstránená
Zobraz