Aké ponožky si dať do tenisiek?

egyptanka
29. jún 2010

Mozno pre niekoho cudna otazka, ale dnes som si uvedomila ked som sa tak zamerala na ludi, ze ci aj v pripade ponoziek do tenisiek plati nejaky kodex (ako pri obleku, ze biele ponozky su tabu).
Ja nosim len take clenkove a ak mam svetle oblecenie tak biele, ak tmave tak cierne.
Ci ma sa to nejako inac?
Ako je to podla Vas?
Ake nosite vy?
Ci fantazii sa medze nekladu?
Ine pri muzovi a ine pri zene?

cervena_ciapocka
29. jún 2010

Ja si myslim, ze ked mas dlhe nohavice k teniskam tak aj ponozky mozu byt klasicke vyzsie ... aspon mne pride zvlastne ze ked spod dlhych nohavic vykukaju hole clenky 😕 ale to bude asi len moj pocit ....
Ale na druhej strane ked mas kratke nohavice tak urcite lepsie vyzeraju clenkove ponozky 🙂
Teda aspon ja to tak nosim. A s farbou ako hovoris ... alebo mne sa paci aj to ze ked su ponocky uplne divokej farby 😀 ja sa napriklad obleciem tak normalne, ze rifle, biele tricko aj tenisky a k tomu si dam pasikave ruzovo fialove ponozky 😅 😀 😀 je to take mile ozivenie pre mna.

lindda
30. jún 2010

plati ze do tenisiek letnych letne ponozky sportove nie je problem prisposobit farbu teniskam 🙂kratke ponozky uz maje vsade ja kupujem iba 100% bavlnu

dadis
30. jún 2010

ja milujem clenkove ponozky, akonahle mam nieco na clenkoch, tak mi to vyslovene vadi 😝 ....klasicke nosim iba v zime do zimnej obuvi (doma nosim clenkove, v zime clenkove frote 😉 ) a neriesim, ci niekomu vadi, ze mi z pod dlhych nohavic vykukaju clenky....ani neviem, co by som robila bez tohoto vynalezu, asi by som chodila bosa...

aero
30. jún 2010

@egyptanka -myslím si , že nosíš správne.
tak ako píšeš , by som volila aj ja.
aj ked to nieje podľa nejakého kodexu-takto sa to nosí a takto /dúfam/ 😀 je to správne 😉

womenne
30. jún 2010

Tiež nosim iba členkove vysoke neznesiem,iba mužovi na zimu kupujem kalsickevysoke frote kedže ma vyššie boty.
Minule som šla do školky a bolo chladno a jeden pan mal kratase a k tomu biele podkolienky 😅 ,tie ponošky mal vytiahnute uplne nasilu čim najvyššie 😅 Nepoviem keby to bol starši človek ty to tak nosia ,ale mlady 30-35 rokov.
Tiež nieje pekny pohlad ked je baba vo svetlom a ma vysoke čierneponožky......