Výmena športového kočíka za golfový

23. mar 2023

menili ste takto kočíky? že ked bolo dieťa väčšie napr alebo z nejakeho iného dôvodu? alebo ste ten športový využili na maximum do 3 rokov napr kým nechodilo uplne samé dieťa?
ide mi o to , že vela ked stretávam mamičky s väčšími deťmi v kočíku tak majú práve takéto tie golfové cestovné kočíky a tak premýšlam nad tým kedže aktuálne používame ešte vaničku, či mám trochu pošetriť a kúpiť neskôr tiež taký že či to nie je praktickejšie? dakujem za rady

mimi3008
23. mar 2023

No my sme mali 3kombinaciu, starsi syn je augustovy, to sme mu v aprili prehodili vanicku za sportovu cast, v juni sme kupili golfac, ten bol mega prakticky aj na nakladanie do auta, celkovo na manipulaciu s kocikom, aj dietatom v nom - nakladanie, vykladanie. Nevyhodou golfoveho su kolieska - nepouzitelny niekde v lese alebo po snehu, cize v zime sme potom zas vytiahli ten sportovy z tej 3kombinacie, ked sa roztopil sneh, zas uz bol len v golfovom. Ale od roka a tristvrte uz sme kocik pouzivali len veeelmi vynimocne. S mladsim to bolo nejako podobne, ten je oktobrovy, cize minule leto golfovy, teraz po zime sme ho zasa vytiahli, maly ma 17 mesiacov ale tiez to uz na dlhe pouzivanie kocika nevidim.

cookie29
23. mar 2023

Mne napriklad na golfacoch klasickych vadi, ze nemaju spojene rucky. Ja potrebujem mat aspon jednu ruku volnu, nech mozem chytit napriklad starsieho a podobne. Nehovoriac o kolieskach :( Kociky z trojkombinacie su za mna vacsinou tiez neprakticke, pretoze sa skladaju na dve casti a zaberaju miesto. Takze v byte ci aute :( Za mna su na vacsie deti idealne sportove kociky, ale nie z 2-3 kombinacie, ktore sa daju zlozit ako jedna cast a zaroven idu do uplneho lahu. Ale kazdy ma ine potreby a priority

mimi3008
23. mar 2023

@cookie29 Ano, je pravda, ze ako neskusena prvorodicka som kupovala 3 kombinaciu, cena bola vyhodna a vela ludi v mojom okoli ich malo. Teraz by som asi tiez skor kupila nejaky lepsi, dobre skladatelny sportiak. Ale tak ako vravim, my sme vyuzili najma tu hlboku cast, starsi skoncil s kocikom v roku a tristvrte, mladsi nema ani rok a pol a vidim, ze pomaly uz tiez konci. Skor by ma to trapilo, keby nase decka, tak ako vidim mnoho inych, sa vozili v kociku este do 3 rokov.

cookie29
23. mar 2023

@mimi3008 no tak mladsia bude mat 2, este ju do kocika dam, ked idem naprikald rano do skolky a jasli alebo ked treba spat, ci na nakup a pod. Ona uz chodi od cca 9m takze uz skuseny chodec, ale rano si neviem predstavit, ist s nou za ruku, mne samej to rychlou chodzou do skolky a potom do jasliciek trva 40min. A starsi ten kocik prve dva roky ignoroval a parkrat sa povozil ked mal skoro 3 roky, ono je ine odviezt sa a vozit sa