Výber športového kočíka - nie bugina

slavka030
30. dec 2016

Ahojte maminky. Chcem poprosiť o radu a Vaše skúsenosti. Syn má 4m, hlboký kočík je mu ltt, a chcela by som kúpiť nový športový, tzn. nejaký ku ktorému je možné prípadne dokombinovať aj autosedačku - vajíčko. Nemám na mysli "buginu" - taký kočík mám Nunu, ale na zimu to pre nás moc není. Uvažujem nad Concord neo 2, Jane epic alebo rider, trider, proste niečo čo by bolo aj zložiteľné aby nezaberal kopec miesta napr. v kufri auta a tak. Budem vďačná za každú radu a skúsenosť.

maminkaat
30. dec 2016

@slavka030 no to je potom macko dobry ked sa ti nezmesti do vanicky mi sme tiez nad nim uvazovali ale svokrovci kupili daky tak uvidime.

slavka030
autor
30. dec 2016

@maminkaat ešte sa tam vojde, ale taky mesiac, max. Možno 2 a vanička bude tesná. Je z tých menších. Vkuse pozerám a hľadám ale neviem sa rozhodnúť.

maminkaat
30. dec 2016

@slavka030 no ja som tiez vanicku pouzivala asi tak do 7 mes a potom sme prehodili na tu sportovu cast ale teraz sme chceli kupit sportak taky lepsi a svokrovci nas predbehli tak uvidime co to bude zac 😀

slavka030
autor
30. dec 2016

@maminkaat aký ti kúpili ak môžem vedieť. Športovú časť mam tiež ale keď to dám do auta zaberá celý kufor a je aj ťažká a časť musí ísť do auta.

maminkaat
30. dec 2016

@slavka030 pravdu neviem kuknem poslali su mu foto z netu ze ako vyzera

slavka030
autor
30. dec 2016

@maminkaat OK. Rada si pozriem aj iné ako tie co som spomínala.

maminkaat
30. dec 2016

@slavka030 haaa aj ten co kupili je concoord ja sa picnem az teraz som to zbadala mne sa nepaci ta farba lebo je bleda cotliva rychlo sa uspini ale som im vdacna v januari nam ho donesu tak sa budeme vozit👏

slavka030
autor
30. dec 2016

@maminkaat No VIDIS. ☺ ja chcem určite 4 kolesovy tiež. Len ja si proste neviem vybrať to je po prvé a po druhé chcela by som aj skúsenosti mamiciek.

maminkaat
30. dec 2016

@slavka030 no v tom ti nebudem moc napomocna 😕ale snad sa najde niekto kto ma skusenost a mozno nam utvrdi nasu volbu ☺

ewelyn3
1. jan 2017

Odporucam Gesslein F4...pouzivany 5 rokov vkuse, na dve deti a bez problemov a poskedni

zarica
1. jan 2017

Britax b motion 4 odporucam, paradny, spratny, do snehu, do terenu aj do mesta.... my mame trojkolku a paradicka

eliskapa
1. jan 2017

Odporucam brio ... super sa sklada, rozklada, lahko dostupny priestrany kosik na odlozenie veci ... pre mna top

jesika35
1. jan 2017

Odporúčam Stokke Scoot V2 je super a pokiaľ má Váš malý len 4 mesiace, tak sa dá k nemu dokúpiť Stokke softbag ( prenosná vanička stokke). Ako ste písala, že by bolo dobre, keby sa k nemu dalo pripevniť vajíčko, tak sa dá, buď orig. Stokke, alebo pomocou nádctavcov rôzne iné- maxi cosi,... Je veľmi ľahko skladatelný a hlavne ľahký a malý, čo mne vyhovuje. 🙂

jesika35
1. jan 2017
ivka2015
1. jan 2017

Ja z mojej skúsenosti odporúčam britax b motion 4