Výber detského športového kočíka

ivanaa346
10. okt 2017

Prosím vás maminy ,poraďte mi aký športový dobrý kočík kúpiť pre ročného synčeka aby bol kočík kvalitný,nie za chvíľu rozhrkany a aby bol dosť veľký aby nám vydržal a bol dobrý aj keď bude mať 3 roky ....ďakujem a ešte jedna vec ,aby bol cenovo v pohode do 300 eur .

tata1401
11. okt 2017

Ahoj, my sme našej malej ktorá má rok pred mesiacom kúpili Joie Litetrax 4 AIR, používame ho každý deň, často sa presúvame autom, takže skladáme rozkladáme hore dole, zatiaľ veľká spokojnosť z mojej strany, cena tiež fajn🙂

emarusinakova
11. okt 2017
Používateľ emarusinakova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emarusinakova.

Mám tiež ročného bračeka a kúpili sme mu tento https://www.hej.sk/kocik-sportovy-g-mini-grand-hnedy-zlaty/. Je kvalitný, cena je super a ten dizajn je nádherný fotka vôbec neklame. Objednávali sme ho cez Hej.sk+využili sme zľavu z https://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/. Dúfam, že som aspoň trochu pomohla 🙂

tata1401
11. okt 2017

emarusinakova ozaj pekný kočík 😉

ivanaa346
autor
11. okt 2017

@emarusinakova ahoj ,ten kočík som videla jednej babenke ale z diaľky a zdal sa mi dosť malý , neviem či bude dobrý veľkosťou aj keď malý bude mať 3 roky ...nemáš skúsenosť ?🙂 a ďakujem za tip 🙂

ivanaa346
autor
11. okt 2017

@tata1401 ahoj,ďakujem za tip,presne som rozmýšľala nad týmto kočíkom a prosím ťa keď sa zloží je ťažký ? ..potrebujem často s ním cestovať a skladať do auta .

tata1401
11. okt 2017

@ivanaa346 tak ja má 160cm a váhu 50kg a dám ho v pohode do auta...práve preto som ho vybrala, lebo sa dá veľmi ľahko zložiť a nechcela som taký čo treba oddeliť sedaciu časť od konštrukcie 😉

ada2192
12. okt 2017

Kedˇmal môj syn rok aj tri mesiace už nechcel v kočíku vôbec sedieť, preto by som ti skôr odporučila kočík typu polohovateľné golfové palice. Ja mám dobré skúsenosti s kočíkom jane Nanuq, dal sa dať do ľahu, bol ľahký a dobre sa skladal. A okrem iného, športové kočíky sú väčšinou všetky robené pre deti do 15 kg a tento nanuq bol pre deti až do hmotnosti 25 kg.

libulibu
13. okt 2017

kocík Jané nanuq je naozaj velmi dobrý. Je lahký, skladný má predlzenú striesku a je priestranný. Má výskovo nastavitelné aj rúcky co nám velmi vyhovovalo. Sme s ním naozaj spokojný.🙂

ivanaa346
autor
13. okt 2017

@ada2192 ja ďakujem za názor ale mne sa golfové kočíky vôbec nepáčia ,nemôžem si pomôcť 🙂 ... A predsa ide zima a na zimu sú lepšie nafukovacie kolesá ktoré golfové sú malinké . Ono vybrať správny športový kočík v rozumnej cene je poriadne ťažké ,keď človek má určité požiadavky ...snáď niečo ešte niekto poradí 🙂

lennulik1
13. okt 2017

@ivanaa346 ja odporúčam jednoznačne Brio ho, resp. novšia verzia Britax go alebo Britax go next. Mam Brio a neskutocne chválim, ide sám a ľahu KO a ma najdlhšiu lôžkovu plochu pre dieťatko. Aj môj starší 4.rocny v ňom občas chvíľu posedi. Vo februári čakám tretie a budem v ňom voziť aj to 🙂 a výhoda je, že sa dá poskladať do auta vkuse, nemusí sa dávať napr. Sedačka zvlášť a konštrukcia zvlášť.