Venicci Tinum Upline 2023

erikahudackova
23. jan 2023

Ahojte, má niekto kočík Venicci Tinum Upline? Veľmi sa mi páči, no nikde na predajniach ho nemajú vystavený a neviem ako vyzerá v skutočnosti. Ste s ním spokojné? Ďakujem za vaše odpovede.

dixitka
23. jan 2023

Ja mám Tinum 2.0, čiže predchádzajúcu verziu, no mali by tam byť len minimálne rozdiely. Kočík je krásny a kvalitný, pritom ľahký, skladanie možné jednou rukou 🙂 Naše bábo sa narodí až v apríli, takže vonku ho vyskúšaný ešte nemám, ale po byte sa s ním kočíkovalo super 😂 Ak by ťa niečo konkrétne zaujímalo, kľudne sa pýtaj.

erikahudackova
autor
23. jan 2023

@dixitka ďakujem krásne za reakciu, všimla som si že sa k nemu predávajú aj adaptéry nejaké výškové, je kočiarik nízky? Alebo načo slúžia?

dixitka
23. jan 2023

@erikahudackova tie adaptéry vlastne vyzdvihnú vaničku cca o 10 cm vyššie. Ja som kočík skúsila najprv bez adaptérov a prišlo mi to v pohode. Potom som dala adaptéry a zdalo sa mi to ešte lepšie 😂 netreba sa tak zohýbať, šetríš kríže. Ale záleží, aká si vysoká. Ja mám 173 cm a keby tie adaptéry neboli už súčasť balenia, asi by som ich nešla zvlášť zháňať, ale využijem ich. Na výšku rukoväte to inak vplyv nemá, ale tá je určite dostatočná, asi si ju ani nebudem dávať do najvyššej polohy.

cuca
23. jan 2023

@erikahudackova ahoj, aj ja mám tinum 2.0 ,odskúšam ho naostro až v marci😆,zatiaľ len po dome,ale je skvelý,som veľmi spokojná👍

gr3tch3n
23. jan 2023

@erikahudackova ahoj ja ho mám a je skvelý 😊 vyskúšaný ešte nie je, ale vidno,že je to kvalita, tie materiály a detaily sú fakt top. Tak isto je veľmi praktický. Ak si vieš pozrieť aspoň 2.0. a zapáči sa ti, tak vedz,že upline je ešte o trošku lepší. Tiež som ho kúpila "naslepo" a neľutujem.

matuska09
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matuska09
14. apr 2023

Ahojte, tiež by som sa chcela opýtať na Venicci Tinum Upline , ak už máte nejaké skúsenosti ? 🙂

gr3tch3n
14. apr 2023

@matuska09 za mňa super ☺️ som veľmi spokojná.

erikahudackova
autor
14. apr 2023

Aj ja som ho nakoniec kupila a o chvilku ho aj zacnem pouzivat, je uzasny 💕

16031993
11. máj 2023

@erikahudackova Dobrý deň. Prosím, ste s kočiarom spokojná? Aké vnútorné rozmery má vanička? Ďakujem🙂

16031993
17. máj 2023

@erikahudackova dobrý večer. Napísala som Vám správu🙂

16031993
17. máj 2023

@gr3tch3n dobrý večer. Napísala som Vám správu🙂

mamkadanka123
12. jún 2023

Ahojte ste spokojné s kočíkom venicci tinum upline? Zapáčil sa mi kočík venicci tinum 2 kvôli farbe stylish navy. Ale na predajni nemali tento starší model, predviedli nám novší model tinum upline a zapáčili sa mi funkcie kočíka. Teda rozmýšľame, že kúpime novší model aj keď mi bude ľúto vzdať sa farebného prevedenia stylish navy. Má kočík venicci tinum upline viac plusov ako mínusov? Ďakujem krásne

gr3tch3n
12. jún 2023

@mamkadanka123 ahoj, ja považujem za mínus dve veci - nedá sa poriadne "hojdať" a nie je najlepší do nerovného terénu (veď aj popis je mestský kočík) tieto veci som ale vedela pred kúpou a mne nevadia. Ale niekto môže toto brať ako mínus, tak aby si vedela. Inak som s ním nadmieru spokojná.

kvietocek89
19. júl 2023

Ahojte baby, prosim vas chcem sa opytat na spomínaný kočík Vinicci. Dĺžka hlbokej vanicky je uvadzana 99 cm na dlzku. Je to ale vnutorna dlzka vanicky, alebo vonkajsia?

dixitka
19. júl 2023

@kvietocek89 to nie je rozmer vamičky, ale celého kočíka, (keď je dĺžka rukoväte nastavená na minimum). Vnútorný rozmer vaničky je 75 x 32 cm

kvietocek89
4. sep 2023

@dixitka ved ale ked som si citala parametre tak je pisana hlboka korba 99×60×112. A sportova ma zas ine rozmery.

dixitka
5. sep 2023

@kvietocek89 áno, to je rozmer celého kočíka, keď je nasadená hlboká korba 🙂 dĺžka x šírka x výška. Riešila som to kvôli výťahu, lebo náš má len tuším len 105 cm a veru kočík vojde, ale je to len tak tak. No a keď namiesto korby nasadíš športovú časť, tak tie rozmery sú trochu iné.

bejby21
21. sep 2023

@erikahudackova ahoj, ja mam tento kocik a som spokojna. Je fakt pekny, vsetci mi ho chvalia a pokukuju po nom. V okoli u nas ho nema nikto tak neni okukany. Krajsi kocik som z mojho pohladu nenasla. Akurat menim za sportovu cast a aj ta je paradna. Byvam na dedine a mame uplne rozbitu prijazdovu cestu a kocik teda drzi uz pol roka zatial teda. Len jedna vec a tu potrebujem este zistit, ci ma sportova cast zvysujuce adaptery len od korby mi nepasuju.

16031993
21. sep 2023

@bejby21 Dobrý večer, píšem správu🙂

lenka0714
10. jan 2024

Ahojte, vidím, že je tu staršia komunikácia, tak už máte väčšie skúsenosti s kočíkom. Rozhodujem sa pre kúpu modelu TINUM UPLINE, len sa chcem ešte opýtať, ste s ním spokojné? Hlavne so športovou časťou, ďakujem 🙂

7tinka7
10. jan 2024

Prosim aku zakladnu isofix ste kupovali k vajicku ? Tinium upline 2023

bejby21
24. jan 2024

@7tinka7 my mame dual fix bz5 britax romer

7tinka7
24. jan 2024

@bejby21 oo super a je to teda kompatibilne ? Lebo venicci zakladna stoji vela a je to podstate cca na rok 😑