Veľký odpružený športový kočík

jana2518
19. apr 2022

Prosím poraďte mi nejaký dobrý priestranný veľký odpružený športový kočík. Iba štrkolka a aby sa sním dobre manipulovalo.
Ďakujem.

dzejsik
19. apr 2022

@jana2518 Petite Mars Royal/Street, Britax B Motion 4 / Strider, Oyster Zero, ...

andrea_ff
19. apr 2022

@jana2518 britax go... mam na predaj v bazare

maximko25
19. apr 2022

@jana2518 britax go next, uplne super, odpruzeny da akykolvek teren, lahky, manipulacia pri ovladani uplne super.s krpcom davame ranny beh v nom;) dokonca som nasla setvis kde mi za 20cku dotiahli po zime konstrukciu a je ako novy😍

jana2518
autor
19. apr 2022

@dzejsik pettie Mars je tvrdý kočík, odpruženie nula, Strider tým ze je v 3kombinacii jeho športová časť nieje najväčšia, myslím ze nevydrží do konca kočíkovania. Na britax Bmotion sú výborné recenzie ale už sa nevyrába. Najviac mi z toho vychádza ten oyster.

jana2518
autor
19. apr 2022

@maximko25 je pravda ze s týmto kočíkom je problém cez dvere a menšie výťahy prejsť? A ze je fakt ťažký?

dzejsik
20. apr 2022

@jana2518 Royal máme doma a je odpružený veľmi dobre, ešte aj húpať sa dá, nečakala som to od neho (mal byť len výletný), ale jazdí sa s ním fakt príjemne

ten Britax Go Next majú švagrovci - dvere prejde, jazdí sa s ním super v každom teréne, ale váži teda 14kg

maximko25
20. apr 2022

@jana2518 tazky absolutne nieje, teda asi zalezi komu je co tazke😁chodim s nim behavat vnutri 10kilovy syn a uplne v poho dam 10kilometrov s nim;) a k sirke, neviem ja som sa s nim dostala cez vsetky dvere aj vytahy. A to mame v panelaku stary vytah, jedine co musim sklopit rucku.Kocikov sme mali viac a s tymto som absolutne spokojna.mame a oyster ale ten teda fakt len ked do mesta ideme.

jana2518
autor
24. apr 2022

@dzejsik prosím ta a ten royal ako zvláda terén? Vojde sa doňho aj 2-3rocné dieťa? Vyspí sa tam pohodlne? Ďakujem.

dzejsik
24. apr 2022

@jana2518 zmesti sa aj nas 3 rocny, spat uz nechce v kociku (celkovo vozit uz len obcasne sa da), ale na jesen to este slo (lozna plocha 92cm), aktualne denne vozim 5 mescneho lebo hlboky som musela reklamovat a super … teren v pohodicke (polna cesta, trava, rozbite chodniky… ), za mna super odpruzeny (aj hojdat sa mi drobec da)