Vanička s adaptérom do auta

zuzanka171
20. sep 2014

ahoje! Prosím o rady skúsenejšie maminky, lebo z hľadania a prezerania už mám celkom chaos ... hľadám kočiar, ktorému sa dá pripevniť vanička do auta namiesto vajíčka a je bezpečný. viete mi poradiť nejaké značky? Ďakujem za každú radu! 🙂

avanka
20. sep 2014

concord, ale podla mna je vajicko nenahraditelne....mali sme vanicku pozicanu od kamaratky, alemalemu lietala hlavicka...pri mladsom sme vanicku mali skladaciu scout a vajicko, je super prepracovane

ajana1
20. sep 2014

My sme mali pozicanu Jana transporter. Ak neplanujete vela cestovať a nemate prilis male auto určite sa vam viacej oplati samostatne kocik a vajicko. To byva veľakrát v cene kocika

dendy1
20. sep 2014

@zuzanka171 tiež som skôr za vajíčko ako za vaničku do auta. Mala som aj to aj to, ale vaničku sme takto použili len raz. A aj tak som väčšinou bola v aute sama s malou a bolo mne aj jej lepšie keď sme na seba videli. Mala som ju na dosah na prednom sedadle. A u mňa jedno z naj vajičok je maxi cosi.

vevet
20. sep 2014

Peg perego - navetta alebo navetta xl - je vanička do auta + treba dokúpiť pás do tejto "kid auto" pre dieťa
Jane - má aj vaničky do auta a aj jednu takú autosedačku(vajíčko), ktoré sa dá sklopiť a použiť ako vanička do kočíka (možno je to ten transporter)
Concord
Casualplay

zuzanka171
autor
20. sep 2014

@avanka myslis ze je vanicka na prevoz aute zbytocna? Mne sa velmi nepozdava ta poloha babätka vo vajcku ... ale necham si poradit od skusenejsich 🙂

adrikat
20. sep 2014

@zuzanka171 no ja mam chicco,neviem presne nazov,ale vyuzili sme ju miesto vajicka a druhe dieta budem tiez vo vanicke vozit. aj na dlhsie cesty je to super,lebo male ti prespi ako keby bolo kocikovane. nechapem ako mohla niekomu lietat vo vanicke hlavicka,to musela byt ina jazda 😀 😀 . ale vazne,ja vajicko pouzijem az ked bude babo vacsie. ale zas 100ludi 100 nazorov. rozhoduj sa podla toho,ci chces aby tvoje dieta malo pohodlie a to jednoznacne vanicka vyhrava 😉

jsva
20. sep 2014

my sme ju vyuzili vela krat, pokial sme nesli na dlhé trate....mali sme jane, na dlhe trate sme pouzivali len vajicko, ale potom som musela brat aj vanicku, neuznavam vyvazat v kociku dieta vo vajicku, takze auto bolo vzdy napratane....na krátke trate je super ale ako pise aj adrikat mozes aj na dlhe trate....vsak su na to robene

avanka
20. sep 2014

@adrikat lebo vo vanicke je dieta upevnene len jednym popruhom cez pas,hlava tym padom lieta a neboj, isli sme veeelmi opatrne.....

evussica
20. sep 2014

My sme mali vanicku cam dinamico a vyuzivali sme ju do cca 6,5 mesiaca. Ako tu uz bolo povedane, kolko ludi tolko nazorov, ale ja na vanicku do auta nedam dopustit. Je to super vec uz aj z toho dovodu, ze jednak je babätku urcite pohodnejsie ako vo vajicku a ked nam dcerka zaspala, tak sme ju nemuseli prekladat. A co sa tyka lietajucej hlavicky, tak nasej nelietala a to sme ju vozievali dost casto na vyse hodinovu cestu. Mali sme v sade s pasmi aj chranic na hlavicku, ktory je z polystyrenu a dal sa poza -okolo hlavicky. Ale nedavali sme vzdy, nakolko v zime sa uz ku fusaku nezmestil. No nebol ziaden problem. Ja som jednoznacne za vanicku🙂.

eunomia
20. sep 2014

My sme pouzivali casualplay.

zuzi0110
20. sep 2014

@zuzanka171 Ja som mala Bebe Confort. Vanicka Windoo sedi na vsetky kociky co vyrabaju.

katka979
21. sep 2014

aj my sme používali casualplay a spokojnosť 🙂 bábätko je pekne fixovane vo vaničke pásom a hlavička je vďaka "novorodeneckej vložke" tiež krásne fixovana 🙂