Valco verzus Baby Jogger

stanka257
6. mar 2018

Dobrý deň,
prosím Vás, máte skúsenosti s týmito športovými kočíkmi - Valco Snap a Baby Jogger?
Potrebovala by som postrehy zo života 🙂 Neviem sa rozhodnúť ktorý z nich. Keďže potrebujem ľahký kočiar, max.7,5kg a do terénu = štrk,lesné cesty,lúky .... tak najviac radia tieto.
Budem veľmi vďačná,ak sa podelíte o svoje rady,postrehy 🙂

ivu80
6. mar 2018

Máme valco snap a som maximálne spokojná 😊

princessawsm
6. mar 2018

Baby jogger mam versu a nedam dopustit, ale ta je tazsia. Mala som pozicany aj snap4 (ten zakladny) aj BJ city mini zip, zip sa mi zdal viac odpruzeny a maksi, ale napr kvalita materialu striesok sa mi viac pacila na valcu. Zip ma taku tenku sustakovinu ako na leginach 😬

princessawsm
6. mar 2018

Inak s versou chodime do lesa uplne bezne, prejde vsade da sa aj fajne skladat do auta, no len ma 12 kil...

petrofka
8. mar 2018

My mame baby jogger, a teda s lepsim kocikom som este nekocikovala ;) pre vas asi elite kvôli kolesám.

katkuz
8. mar 2018

Mam bjcm a max.spokojnost.tiez som uvazovala nad snapom ale rozhodla som sa pre bj.snad jedinka nevyhoda ze snap sa tusim sklada,,dovnutra co by mne viac vyhovovalo a bj sa sklada zvnutra sedacky von.

petrofka
8. mar 2018

@katkuz jogger vsak dokazes kompletne vyzliect a oprat 🙂

katkuz
8. mar 2018

@petrofka ano, okrem striesky - ale citala som, ze aj tu rozoberu - ale mne sa do toho nechcelo - tu som cistila rucne 🙂

petrofka
8. mar 2018

@katkuz ja som ju normalne zvliekla. Dva srobiky a ide to 🙂

tinkajan
8. mar 2018

Ahoj, ja mam baby jogger city mini gt, nedam nan dopustiť. Byvame na Orave, nema problem so snehom, strkom, lesnymi cestickami. Super sa sklada. Prevazam ho kazdy den v aute. Moj 1,5 rocny syn v nom spava naobed 🙂

petrofka
8. mar 2018

Jedna pani mi raz na valco napisala:
"valco na cestovanie je brutal ľahký váži len 6kg ale je to kocik skôr do mesta keďže ma penové kolieska a nemá odpruzenie"

kubkovamama
8. mar 2018

No po dvoch deťoch a milión 599 kocarov...😀valco do terénu asi nie,nie je odpruzeny,jedine ak dokúpiť nafukovacie alebo gélové kolesá(ak vôbec sú k valcu) to je zas 100€ navyše.Za mňa BJG,ma trochu pevnejšiu konštrukciu,zas tie farby nič moc výber..plus ma super stabilitu a ťažisko aj keď nemá odporučenie,dá sa s ním behať

montemotherone
9. mar 2018

Nuž kombinácia ľahký a do terénu, je ako elegantný, ale na zvážanie dreva 😉 Ja mám Valco, takže ľahký je určite (myslím že najľahší na trhu), ale do terénu ti môžu pomôcť maximálne dokupene nafukovacie kolesá (čím bude kočík ťažší) V teréne sa ti ale ťažší kočík pohybuje určite lepšie ako ľahký. Ak nechceš ísť na túru, po makadamovej spevnenej ceste do 12% neho stúpania, malo by to stačiť 😉

nastasyk
9. mar 2018

Mam BJ Elite a je to jednoznacne naj kocik, aky som mala (moj siedmy) este idem kupit Zip do auta, ja uz inu znacku ani nepozeram. Dizajn nic moc, ale jazdne vlastnosti top