Valco snap 4 Vs. Joie litretax?

nhausleitner
28. feb 2020

Ahojte, má niekto z Vás skúsenosti s uvedenými kočíkmi? Mám na obe veľa pre aj proti tak ma zaujíma Váš názor.

anicka182
28. feb 2020

Tu sa pripnem ak môžem 🙂 tiez ma to zaujíma kedze planujem kupit jeden alebo druhý ale s nafukovaciimi kolesami.

nhausleitner
autor
29. feb 2020

@anicka182 kľudne ale ako vidím mamičky nie sú aktívne.... Nemajú čas alebo chuť....

nhausleitner
autor
29. feb 2020

@anicka182 tiež riešim nafukovacie kolesá len ja mám 'problem: že moje malé má rok a 84 CM. Bude vysoká ako jej rodičia. Ako dom čítala fóra Joie vyhráva. No pre nás asi obe budú malé.

kp7333
29. feb 2020

@nhausleitner Mali sme Valco Snap 4 Sport s nafukovacimi kolesami a spokojnost. Lahky, dobre ovladatelny a skladny kocik, strieska super. Vdaka nafukovacim kolesam presiel vsetky tereny, aj hlboky sneh, ani odpruzenie nam nechybalo. Priestranny bol dost, dcera sa v nom vozila do 3 rokov, dokonca aj starsia 5-rocna sa este zmestila. Jedine minus bol slabsi material kosika na veci a nakupy a vnutro kocika bolo zo smyklaveho materialu, ale vyriesili sme to bavlnenou vlozkou.

susanna33
29. feb 2020

Ja mám cca rok Joie Litetrax a som s nim spokojná. Písala som už v 1 diskusii, že som si ho vybrala aj pre odkladací pultik, čo je veľká výhoda. Materiál je v pohode, dá sa utrieť vlhkou handričkou, ak treba. Dobre sa ovláda, košík je dosť hlboký.... Ďalšie jeho plus je, že sa dá polohovať 1 rukou. Nemá tú šnúrku za operadlom čo sú na iných kocikoch.

anicka182
29. feb 2020

@nhausleitner no moj ma 9 mesiacov a uz ma 80cm teda mal v januari uvidime kolko narastol :D

saska121212
4. mar 2020

Síce nemám joie litetrax, ale mytrax, musím povedať že aj dizajnovo najkrajší kočík ktorý som videla. Prejde aj nemožné, je veľký, maly v ňom spi aj na bruchu
Akurát ta váha kočíka je trosku moc, ale ja som spokojná 🙂 určite joie🙏