Vajíčko Ramatti Mars k Bebetto Nico - skúsenosti

wikynka126
10. júl 2017

Zdravim maminky, mate niektora skusenost s 3 kombinaciou Bebetto nico. Alebo aspon s vajickom Ramatti mars, ktore pasuje na Bebetto Nico? Dakujem,za akykolvek nazor. Po dcere nam ostal Bebetto Nico sportovy kocik a boli sme spokojni. Tak som planovala dokupit vanicku a autosedacku. Ale neviem najma na autosedacku najst ziadne nazory ani crash testy. Tak aka kolvek vasa skusenost pomoze 🙂 dakujem krasne

mimisk
10. júl 2017

@wikynka126 autosedačka je dobra, je dosttocne velka, len , treba skontrolovat pasy v aute ci su dostatočne dlhe, lebo niekomu nepasuje do auta

wikynka126
autor
8. aug 2017

@mimisk dakujem. Lebo nikde na na nu neviem najst ziadne recenzie ani vysleky z crash testov. Tak snad bude bezpecna.

maru333
16. nov 2018

@wikynka126 dobry den prajem.teraz som nasla vasu konverzaciu a mam presne tento isty problem...mam sportovu verziu bebetto nico 2017 po synovi a teraz cakame druhe a chcem dokupit vanicku a vajicko lebo s kocikom som velmi spokojna.viete mi prosim vas poradit aky adapter mam hladat? Pripadne ake vajicko? Mala by som tiez moznost dokupit bebetto ramatti mars ale bez adapterov...vopred dakujem za odpoved