Vajíčko na kočík Coletto Dante

krisstina_em
3. okt 2022

Ahoj, prosím o radu. Ako prvorodička mám strašný bordel vo výbere kočíka. Ako tak mám vybratý

https://www.svetkocikov.sk/kociky.coletto/colet...

Ide mi o dokúpenie kvalitného vajíčka. Stačí kúpiť tu isofix základňu a môžem použiť hocijaké vajíčko?

petamich
3. okt 2022

teraz som zmatena - chces aby si vedela nakliknut vajicko na konstrukciu kocika? ak ano tak na to nesluzi isofix zakladna, zakladna sluzi na to, aby si nemusela vajicko putat v aute pasom ale len ho nakliknes na zakladnu, ak chces vajicko nakliknut na kocik, treba sa pozriet ci a ake existuju ku kociku adaptery a podla toho vyberat znacku vajicka

krisstina_em
autor
3. okt 2022

@petamich ja som sama zmätená 😒😀 systém Isofix v aute máme, takže mi stačí len nasadiť vajíčko do toho?

sapetka
3. okt 2022

@krisstina_em kazde vajicko ma svoje adaptery na kocik a tiez svoj isofix.. nemozes na isofix napr od cybexu nakliknut vajicko od britaxu..

krisstina_em
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
krisstina_em
autor
3. okt 2022

@sapetka ďakujem

petamich
3. okt 2022

@krisstina_em "isofix v aute mame" znamena, ze vies do auta nakliknut zakladnu ak si ju k vajicku dokupis, ak nemas zakladnu, tak sa sedacka puta klasickym pasom ako sa putas aj ty alebo iny spolucestujuci, cize usadis dieta a nasledne putas pasom

cize napr. kupis tento kocik a chces vajicko cybex (priklad) tak - musis zistit, ci existuju adaptery na kocik, ktore sa zakliknu tam, kde aj vanicka alebo sportova cast a potom na ne vajicko a potom samotne vajicko v aute budes putat pasom ak nechces a chces len prist a aj s dietatom napr. zakliknut ho, tak si dokupis zakladnu, ktora sa instaluje do auta na isofix a potom na nu len kliknes vajicko

sapetka
3. okt 2022

@krisstina_em ale vajicka ktore maju isofix sa s tym aj predavaju (ak chces teda) staci si vybrat a ist do obchodu. Ale treba pozriet ci konkretne vajicko ma adaptery na tvoj kocik

krisstina_em
autor
3. okt 2022

@petamich bože cítim sa ako debil 😒😀 ďakujem veľmi pekne za vysvetlenie 🙂

krisstina_em
autor
3. okt 2022

@sapetka ďakujem 🙂

petamich
3. okt 2022

@krisstina_em aale coby 🙂 ja nemat kamosky, co uz tieto veci nacvicili predo mnou, tak veeela veci netusim (a stale kazdy den zistujem, ze nieco netusim)