Úzky športový kočík pre dvojičky

sun_shine_2020
18. jún 2024

Ahojte maminky, prosim vas, odporucte mi uzky sportovy kocik pre dvojicky:
- nie golfovy (cize spojene madlo),
- skladanie kocika do vnutra,
- sedenie vedla seba,
- aby sa zmestil do kufra maleho auta.

Pripadne mozete napisat aj info, s ktorym kocikom ste neboli spokojne/neoporucate ho.

Dakujem za pomoc

really8
18. jún 2024

@sun_shine_2020 ahoj neviem ci pomozem, mame thule double. Sklada sa do von ale pride nam slusne spratny. Tie kociky so sedenim vedla seba su dost siroke takze ho tak ci tak vozime v kufri na boku cize sa nam vnutro nespini. My sme s nim spokojni zatial (vyuzivme 3 mesiace).
Neviem teda co myslis pod pojmom ale auto len ja by som nejaku hrkalku pre seti nechcela.

sun_shine_2020
autor
18. jún 2024

@really8 mam fakt maly kufor na aute, tak kvoli tomu. Musim pomerat ci by som tam zmestila thule 😂
Dakujem za info 🙂

mamickalisticka
18. jún 2024

@sun_shine_2020 valco snap duo, s nim sme sa zmestili všade, až na starý komunistický výťah, tam nie. Inak super, mali sme klasické kolieska a chodili sme po lesoch, nafukovanie budu isto lepšie. Nám sa osvedčil najlepšie.

sun_shine_2020
autor
18. jún 2024

@mamickalisticka ahoj, prave ho pozeram. Sestra ho mala ale vo verzii pre 1 dieta. Co hovoris na predne zdvojene kolesa?

janka0702
18. jún 2024

@sun_shine_2020 HAUCK
Swift X Duo Black
kočík pre dvojičky ja mam tento auto mam minicuper cantrymen a kočík mi tam v pohode vojde ma ľahké skladanie na jedno tlačítko je ľahký

mamickalisticka
18. jún 2024

@sun_shine_2020 za mňa v pohode. Prešli aj snehom. Mne fakt vyhovoval a keby kočík riešim druhýkrát tak ho kúpim znova.

makaronka01
18. jún 2024
sun_shine_2020
autor
19. jún 2024

@makaronka01 ak som spravne pozerala, tam je korytkove sedenie, vsak?

makaronka01
19. jún 2024

@sun_shine_2020 áno, veľmi ľahko ovládateľný, úzky a aj skladanie bolo super...