Univerzálny kočík pre sestru

padamko
9. jan 2016

Ahojte drahé žienky, ani neviete aký som rád, že som také fórum našiel 🙂 Rád by som daroval kočík mojej sestre, ktorá čaká chlapčeka, avšak ako chlap si neviem rady, peniažky moc riešiť nechcem nech to stojí, čo to stojí, ale nech to je niečo moderné a kvalitné, no na druhú stranu viem, že sestra nemá moc rada výstrelky 😀 Našli by sa nejaké tipy, rady, prípadne ma prosím nasmerujte správnym smerom kde mám hľadať prosím 🙂 Ďakujem vám už vopred, máte odomňa veľkú poklonu, že to všetko zvládate 🙂

mamulienka30
9. jan 2016

@padamko bugaboo cameleon, teutonia be you, stokke crusi, uberaj sa tymto smerom 😉

pekaska
9. jan 2016

@padamko je tu skupina kocikovo,skus 😉

medovka14
9. jan 2016

Je super, že chceš sestru prekvapiť 🙂 Ja by som ju vzala do obchodu nech si vyberie 🙂 alebo jej výrob poukaz na kočík a daj ako darček. Kočík nie je lacná záležitosť, vyberieš náhodou niečo, čo sa jej nebude páčiť, alebo nebude vyhovovať, jej to bude blbé vymeniť aby ťa neurazila náhodou 🙂

8291
9. jan 2016

Nech si sestra vyberie sama,kočík by som nikdy nechcela ako prekvapenie.A celkovo sama nemam rada prekvapenia pokial sa to týka drahších veci.Aj snubný prsteň som si vyberala sama.

pribinak
9. jan 2016

fuuuu, mas odvahu, dnešné mamičky su náročne, toto by dom ja neriskla
Daruj jej fotenie pred a po porode, kup budúcemu synovcovi nejake oblečenie a napr hraciu deku, ....

siska53
9. jan 2016

@padamko suhlasim s nazorom,ze kocik ako prekvapenie nie.
Ja som presne vedela,aky typ kocika chcem a bola to vec,do ktorej som si nedala hovorit. Ja som mala klasiku,ktora mne maxi vyhovuje -Inglesinu magnum.

Ked uz,nech si vyberie sama s tym,ze ty jej to zaplatis. Napad s poukazkou je super - @medovka14 .

bonaqa2013
9. jan 2016

sestra čaká bračeka????? 😲 😲 😲

emily76
9. jan 2016

@padamko vezmi sestru do obchodu, nech si vyberie a ty ho zaplat... ona bude spokojna, ty budes spokojny... 😉 😉

maslenka47
9. jan 2016

@padamko zly napad, prepac. To mas ako keby chcel kupit sestre podprsenku. Moze byt aj z diamatov, ked nepasuje, tak jej bude na nic. S niektorymi kocikmi ja by som teda von nesla, aj ked su 5x drahsie, ako ostatne :D Proste nie a uz vobec nie ako prekvapenie. My zeny stravime aj cele tehotenstvo vyberanim toho "praveho" kocika, je to pre nas zabava a istym sposobom relax.

Toto by mi prislo ako dobry napad jedine v pripade, ze mas sestru v takej zalostnej financnej situacii, ze si kocik nema za co kupit ani z bazaru...

Ked uz chces byt uzitocny, tak ju (aj s otcom dietata), ako pisu baby, zober do obchodu, nech si vyberie. Alebo darcekovu poukazku na nakup. Alebo jej pre drobca vymaluj izbu...

tamina969
10. jan 2016
Používateľ tamina969 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamina969.

Tiez si myslim, ze bude lepsie ak sa vykasles na prekvapenie a zoberies ju niekam alebo aspon jej ukaz nejaky vyber popripade porad sa s manzelom alebo jej kamaratkou, aj ked prednedavnom som zahliadla jeden co bol dost univerzal-kociarik Puro a mne osobne sa velmi pacil, no nedovolila by som si ho kupovat ani ja svojej kamoske bez jej sushlasu alebo videnia 🙂

danielita18
10. jan 2016

nikdy by som nekupovala nič ako je kočík postielka a podobná výbava,my ženy máme svoje sny a predstavy a určite by som nebola nadšená aby mi niekto kupoval kočík skor ju to môže nahnevat radšej ju zober so sebou a vyberte spolu,viem aká som ja doteraz vytočená na svokru zato že kupila za mojim chrbtom postielku

padamko
autor
11. jan 2016

Ďakujem vám dámy za vaše názory, veľmi si ich cením a vidím, že vážne bude lepšie jej o tom povedať, nechcel by som aby sa na mňa hnevala a tobôž nie aby sa deň sa pozrie na ten kočiarik mala nepríjemný pocit, veľmi si cením, že ste ku mne boli tak otvorené 🙂 Ja mám len hlavne strach, že ak by som sestru zobral niekam, tak by priveľmi hľadela na cenu. Porozprávam sa ešte s jej manželom, či jemu niečo nespomínala alebo nevie od nejakej jej kamarátky, určite mu navrhnem aby jej aj nenápadne ukázal nejaké vaše návrhy odtiaľto a ako záchrannú možnosť zvolím tú poukážku, tú sňáď neodmietne, len tie poukážky mi prídu dosť neosobné, no vážne nechcem riskovať to, aby sa na mňa hnevala a bola nešťastná ☹ . Veľmi krásne vám ešte raz ďakujem, ste skvelé 🙂

emily76
11. jan 2016

@padamko ved s nou hod rec, ci uz ma nieco vybrate, ci sa jej nejaky kocik paci...alebo postielka, kresielko, prebalovaci pult...normalne jej navrhni, ze by si rad nieco z toho kupil, tak nech ti povie co by si priala. Alebo jej daj obalku s peniazkami a povedz, ze to ma na kocik...a nebudes musiet mat obavy, ze by schvalne vyberala lacnejsie...