Trojkombinácia verzus samotný kočík

lucinka981
22. jan 2016

Baby mám dilemu. Vačšina mamičiek mi radí aby som si kúpila iba samotný kočík a nie trojkombináciu. Vajíčko mám k dispozicií zdedené po kamoške. Že si mám kúpiť kočík a potom v jari už len bugynu.Že vraj trojkombináciu až tak nevyužijem. Babatko sa nám má narodiť v juny. Ďakujem za rady

101lucia
22. jan 2016

@lucinka981 je to z casti pravda, Vela s o tom diskutuje tu: https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/vyuzitie-trojkombinacie-kocikov/
Aj my sme predavali trojkombinaciu po roku a kupili sme len golface Chicco Multiway. No teraz by som uz kupovala nejaky lahsi sportovy + jednoduchu buginu na presuny a vylety.
Ak mas vajicko tak by som to riesila tak ako ti radia. Hlboky kocik vyuzijes tak pol roka, sportovu cast mozno tiez len kratko a zacne ti liezt na nervy a z vajicka rychlo vyrastie.

cannella
22. jan 2016

Kamaratky su mudre zeny, maju pravdu. Pripadne kup britax B Agile albo BMotion, na to hlboku korbu a ked vyrastie (cize bude mat tak 4 - 5 mesiacov, vytiahnes "sportak" je to vlastne bugina -lahucky, ale pritom dost velky aj pre vacsie dieta, vyborne ovladatelny a skladny

siska53
22. jan 2016

@lucinka981 to je individualne. Ked mas dobru trijkombinaciu,tak sportiak dalsi nepotrebujes.
Ja som mala 3kombinaciu a k tolu na neskorsie casy staru klasicku buginu.
Lenze moj kocik mal velku vyhodu-bol to hlboky a sportiak v jednom,deti mi v nom mohli spat aj ako vyse rocne a operika sa dala dat do roznych poloh,cize aj ked boli mensi,vedela som ich kusok vyvysit,ked zas boli vacsi,tak zas dat,ked zahajali,do vodorovnej polohy.

Ale ked vidim vacsinu kocikov,tak je mi jasne,preco mnohe 3kombinacie predavaju..

terezka1947
22. jan 2016

tak pridam z ineho sudka.... 😀 😀
mam dve deti=mam este a mala som trojkombinaciu...do vanicky vosli aj ako rocni a to bola zima....a co sa sportovej casti tyka,mala som ju do cca 2r...potom uz nebolo treba kociar a ked aj,v pohode sa dal pouzit este sportak a na "sopingovanie 😀 " som mala buginu sa par eur....kociar prezil tury,aj oslavy...a keby bolo tretie,este je uplne pouzitelny aj pre tretie

vela zalezi od trojkombinacie aku si vyberies....

terezka1947
22. jan 2016

@siska53 sme pisali vlastne to iste v rovnaku chvilu 😀 😀 😀

siska53
22. jan 2016

@terezka1947 veru🙂) nemame nahodou aj rovnaku znacku kocika?🙂

terezka1947
22. jan 2016

@siska53 😀 😀 to uz by bola velka nahoda....mne sa golface pacili a pacia...ale nejako nevidim dovod na ich kupu...
mam giovanni colleto=nie top kociar asi na MK,ale pre mna teda top je

siska53
22. jan 2016

@terezka1947 tak nemame,ja mam inglesinu magnum. Ale rovnaka skusenost,este jedno aj dve deti by odvozil. Tiez v zime mali akurat medzi 9-12mesiacmi a spinkali tam.

terezka1947
22. jan 2016

@siska53 a este mi napadla jedna vyhoda tej sportovej casti=teda u mna urcite....tym,ze je vyssia,nemali sme problem s pustenymi psami....lebo viem,ze kamosky sa o deti viac bali a deti sa zase viac bali psov,lebo boli trochu nizsie v golfacoch....ale tak,je to len taky moj malicky postreh

siska53
22. jan 2016

@terezka1947 tak to ano. A mne sa aj lahko tlacil..lebo mali ssme aj klasicky golfac,no.. Uz by som v zivote nekupila..tazko sa mi tlacil,skladat ho vedel len moj muz,takze tak..a neperoval,nevedela som ho 1rukou ovladat,maly kosik..no cista katastrofa. Moja zlata magnumka..s nou to bolo uplne ine..paradne...este by som si zakocikovala.🙂)

zuzada29
10. jún 2016

Maju aj pravdu no na druhej strane, ked som zhanala cisto sportovy kocik a tak malo ich je takych co sa daju otocit tvarom k mame, pricom trojkombinacie to vacsinou tak maju. My sme isli do sportovaho ako pol rocny lebo nechcela lezat a take male babatko je este potrebne podla mna vidiet riadne. A tiez neviem ci to vajicko od kamosky budes vediet nastoknut na koknstrukciu hlbokeho kocika lebo moja mala casto chodila vo vajicku, aj ked som bola velkou odporkynou takehoto kocikovania, no inak sme sa nedostali vonku ak nespala, lebo od mala bola zvedava a chcela vidiet. Takze aj na taketo veci treba mysliet.