Trojkombinácia Easywalker Rudey - recenzie

13. apr 2021

Ahojte,

veľa čítam, že by mnohé mamičky neodporúčali kupovať 3-kombináciu. Ja mám vyhlliadnutý Easywalker rudey (3kombinácia). Prosím, nemáte niekto skúsenosti?

Ďakujem

12. máj 2021

@adri12 ahoj, my sme ho ideme kupovat. Ako ste sa nakoniec rozhodli?

12. máj 2021

@puff91 ahoj, my ho už máme doma 🙃 podarilo sa mi ho nájsť za veľmi dobrú cenu, tak som už neváhala🙂

12. máj 2021

@adri12 vyborne! Aj teraz su super ceny, takze my tiez nevahame a zajtra ideme pon 😀 aku farbu ste zvolili?

12. máj 2021

@puff91 a beriete 3kombinaciu? My sme nakoniec bez autosedačky, lebo máme zdedenú 🙂.... No, ja som sa od začiatku zamilovala do tej zelenkavej 🙃

13. máj 2021

@adri12 s vajickom som ho nenasla.. takze mame hlboky, sportovy a prislusenstvo.. aj my sme sa do nej zahladeli. Aj ta ruzova sa nam pacila, no hoci budeme mat dievcatko, rozhodli sme sa pre tu zelenkavu🙂 osudom bolo aj to, ze v terennej verzii bola len zelenkava 😀

14. máj 2021

@puff91 áno, aj tá ružovkastá je krásna, ale tiež som chcela viac neutrálnu farbu, aby som využila aj pre budúce...ale my zas nakoniec budeme mať chlapčeka, tak to sa hodí 🙃... Už sa teším na kočikovanie

dzejsik
20. sep 2021

@adri12 ahoj prosim ta, ako si s kocikom spokojna? ak by som mohla poprosit, zmerala by si mi prosím dlzku kocika v bode, ked je rucka v najnizsej pozicii? (vsade totiz udavaju dlzku kocika 105 a to by mi nevoslo do vytahu)

20. sep 2021

@dzejsik ahoj 🙂 žiaľ, ja som momentálne ešte 6 dní po termíne pôrodu 2v1, tak ho nemám odskúšaný. Akurát z toho, čo som ho skúšala, tak sa nan už veľmi teším...momentálne ho mám stále neposkladaný v krabici, ale ak nesuri, tak po zložení kľudne zmeriam🙂

dzejsik

@adri12 dobre ďakujem 🙂

veverka5889
23. feb 2022

@adri12 je super, aj ja ho mam vyhledli,. Jen nikde jsem ho nenasla. A mas komplet novy??? Klidne i do zprávy napis. Na kolik te vysel. Ja miluji tu zelenkavou.