Trojkolka Graco Trekko bez možnosti polohovania nožičiek

kacatko
14. okt 2013

Ahojte, rada by som sa vás spýtala či takýto kočík niektorá z vás má a ako riešila polohovanie nožičiek. Syn má skoro šesť mesiacov , zatiaľ mu nožičky nevisia, ale neskôr mu to príjemné asi nebude. Na kočík som sa bola pozrieť v kamennom obchode, ten polohovanie mal, objednala som si cez internet cenovo výhodnejší (bez pláštenky a fusaku- tie sme nepotrebovali), ale tento bol bez polohovania, tak neviem, či sú na trhu dva druhy 😕

Vďaka za akúkoľvek odpoveď prípadne radu ako by sa to dalo vyriešiť 🙂

alena16
15. okt 2013

Nikto nic?
@kacatko A to mas model z ktoreho roku?

kacatko
autor
15. okt 2013

no najnovší model to asi nie je, lebo tento rok najnovšie čo som aspoň postrehla je celo čierny, aj konštrukcia alebo červený a čierna konštrukcia,ale presne ti to neviem povedať, len viem, že čo boli aj inzeráty na už používané kočíky, tak vždy mali to polohovanie.....tak fakt neviem
Vďaka,že si sa Alenka @alena16 ozvala 😉 Už som manžela poprosila aby nad nejakým technickým riešením porozmýšľal, on je šikula 🙂

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kacatko
autor
6. nov 2013

@kinna ahoj, tak mne bolo vysvetlené v obchode na nete, kde som to kupovala, citujem:

"Dobrý večer,

kočík Trekko, ktorý ste si u nás kúpili bol predávaný za zvýhodnenú cenu, a to z toho dôvodu, že šlo o starší model. Tento model ešte nebol vybavený polohovaním opierky nožičiek. Opierku nožičiek je možné nastaviť iba do dvoch polôh - sklopiť ju alebo zdvihnúť a tak vytvoriť "hlbokú vaničku". K tomu slúži suchý zips, ktorý sa nachádza na opierke. Suchý zips sa prevlečie cez otvory v "bočniciach sedadla".

Momentálne neviem či by bolo možné dokúpiť nejaký mechanizmus na polohovanie nožičiek, ale skúsim dopytovať nášho dodávateľa a v prípade, že by niečo také existovalo, určite Vám dám vedieť."

Neviem čo mám teraz robiť,ma ani vo sne nenapadlo, že to nejaký šporťák nemá (samozrejme okrem buginy už pre väčšie deti) 😒 😒 😒