Top športový kočík

zankalh
26. sep 2023

Prosim poradte mi top sportovy kocik pre dievcatko,krory je lahko ovladatelny/skladatelny,do terenu a do mesta,s vacsim kosikom na nakup a taky,ktory sa da vozit v smere aj v protismere.

ivanakaka
26. sep 2023

@zankalh thule, babyjogger

ivkav5
26. sep 2023

@zankalh tiež sme dlho pátrali a robili prieskumy ale z hlasov okolia jednoznačne vedie Thule…mne síce dizajnovo nerezal, ale neviem ako si na tom časovo lebo február 2024 spustia do predaja nový Thule Urban Glide 3 a je fakt vylepšený a vyšperkovaný 🙂

zankalh
autor
27. sep 2023

@ivanakaka
@ivkav5 thule urban mi vyhodilo ako naj,aøe za mna je strasny ten kocik.Absolutne sa mi nepaci 🫣

ivkav5
27. sep 2023

@zankalh presne, mne to isté ale keď som videla predstavenie nového štvorkolesového modelu, tak som vedela, že ho budeme mať + vylepšili všetky veci, ktoré na TUG2 ľuďom chýbali alebo prekážali…je podľa mňa fakt pekný ❤️🙏 nám to ale časovo vychádza…posielam ti link:

https://www.youtube.com/watch?v=7NDNLbRWpjk
zankalh
autor
27. sep 2023

@ivkav5 vyzera lepsie,ale nejak mi tie thule kociky nerezu

ivkav5
27. sep 2023

@zankalh tak potom si pozri TFK kočíky alebo musíš vyberať z takých, ktoré nebudú športové a vhodné do terénu 🙏 tiež sme mali presne tento problém, chcela som cybex priam 4 ale sme 90% času v prírode, v teréne a aktívne športujeme, takže neprichádzal do úvahy žiadny taký kočík..nakoniec ale náš problém vyriešil nový thule, nám sa veeľmi páči🙂

zankalh
autor
27. sep 2023

@ivkav5
Stavila som na joie versatrax.Uvidim,ci budem spokojna.Ako kupit kvalitny kocik a autosedacku je fakt problem,ked sa vyrabaju same haraburdy

zankalh
autor
27. sep 2023

@ivkav5 a potom premyslam nad tym thule ked bude uz v predaji.Na ten aom teda zvedava 🙂

l_u_c_k_a111
28. sep 2023

@zankalh ja mam cybex talos s lux a je vvpoho aj do mesta aj do terenu je lahko ovladatelny jedine co tak je tazsi a nie je az taky skladny