Thule Urban Glide 2 - nánožník a fusak

biankaaaa
15. sep 2022

Ahojte maminky, prosím vás, tie ktoré máte Thule Urban glide 2, aký fusak alebo nánožník/nepadavú deku k nemu používate? Ďakujem 😊

majlo1234
15. sep 2022

Pripojim sa, tiez hladam na zimu

rk123
15. sep 2022

fusak elodie

beatris1712
30. sep 2022

My sme používali fusak cottomoose tuším tak sa to píše, ale ja mám teda inú otázku ak by nevadilo. Mňa by zaujímalo či nemáte problém v zime v ktorom je fusak a dieťatko ma hrubšiu mikinu alebo bundu, so zapínaním pásov cez ruky? Neviem či som teda ja mantavá a nedostatočne som ich povolila, ale absolútne mu ich nemôžem dať cez ruky .. proste fusak plus bunda alebo mikina a hotovo koniec... Alebo treba kúpiť originál thule fusak, možno je tenší ?! Rada sa dozviem 🙂

ligyakovak_gmail
21. okt 2022

@beatris1712 tie popruhy su dost kratke daju sa kupit aj predlzenia. Aj my sme uz LTT a to ma len overal.

ligyakovak_gmail
21. okt 2022

@biankaaaa ja sa tiez pripajam absolutne netusim ktory mam vybrat. Tie od elodie nemaju dobry otvor na pasove zapinanie... mam fusak ZOPA a je to cista katastrofa. Vrch je tak hruby (tak napchany) ze sa vobec neda otocit okolo madlaa zavadza proste.. Potom sa da kupit nepadacia deka npr. od Emintex ale to je skor len na prechodne obdobie

beatris1712
21. okt 2022

@ligyakovak_gmail vau ďakujem za super nápad, hneď to idem pozrieť .. som ani netušila že niečo také existuje 😊

biankaaaa
autor
21. okt 2022

@beatris1712 áno s tym zapínaním máme veľký problém aj my...

biankaaaa
autor
21. okt 2022

@ligyakovak_gmail ja som nakoniec kúpila Zopu a som teda riadne nespokojná no :(

ligyakovak_gmail
21. okt 2022

@biankaaaa ze presne ja tu Zopu dnes predala.. skus vratit.. idem kupit cottonmoose https://www.babetkovo.sk/cottonmoose-fusak-arct... ..

beatris1712
21. okt 2022

@biankaaaa Ja som akurát objednala to predĺženie tak dúfam že to bude sedieť.. našla som na vinted ☺️

biankaaaa
autor
22. okt 2022

@beatris1712 pod akým názvom si to prosím hľadala? 🤭

beatris1712
22. okt 2022

@biankaaaa dala som do vyhľadávania Thule a už iba hľadala 😊

biankaaaa
autor
22. okt 2022

@beatris1712 ďakujem pekne

beatris1712
14. nov 2022

Ahojte🖐🏽 tak to predĺženie na pásy, to je super výmysel🙏🏼.. ale našla ste niektorá nánožník, čo by dobre sedel na thule? Fusak máme cotonmoose ale zrovna z dosť blbého materiálu, že v zime keď bude snežiť tak bude asi celý mokrý, preto rozmýšľam nad touto možnosťou. 🤔

majlo1234
14. nov 2022

Ja mam softshell od emitexu na trojkolku, ale nesedi moc dobre. Ucel vsak plni, tak som to nechala tak

beatris1712
14. nov 2022

@majlo1234 Ďakujem za odpoveď, áno pár som videla aj ja čo ženy predávali, lebo tiež nesedel.. budem musieť popozerať 🧐

sasenocenuska
7. dec 2022

Ja som nasla na nete Lu-via for strollers - tam si viete kupit aj vlozky aj nanozniky aj ine doplnky, ktore sedia na thule. Teda, dat si usit podla vlastnych predstav. Ma profil na FB, milion krasnych latok, ale aj tie ceny su vyssie.
Zaroven som zbehla aj sashe a tam som nasla “vlnienka”. Tato vlozka mi pride asi praktickejsia (letna/zimna strana : bavlna/merino)a je lacnejsia. Ale my uz mame na zimu fusak (elodie).
No a znacka, ktora este pasuje je elodie (maju letne aj zimne vybavenie).
Co sa tyka “ochrannych rukavov” (kozene navleky na madla) a maju aj polohovac noziciek, tak som nasla stranku ma-tata.sk.
Takze tak 🖖

beatris1712
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
biankaaaa
autor
8. dec 2022

@beatris1712 super to vyzerá 👍🏻 aká je to značka prosím?

beatris1712
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beatris1712
8. dec 2022

@biankaaaa treba do značky napisat slovo NEMA.. neviem či to znamená že NEMÁ 😄 alebo je to normálne názov značky

majlo1234
8. dec 2022

Uz sa to zas nedozvieme, tu su admini alergicki na jeden konkretny bazar😃 ale ak to tam budes hladat cez znacku kocika, najdes ju

beatris1712
8. dec 2022

@majlo1234 presne tak 🙂 v kategórii skladacie kočíky sa to da dohľadať ☺️