Tako Captiva Mohican hnedo - béžová

miska2192
10. nov 2013

Neviete, kde by sme si mohli pozrieť tento kočík v kamennom obchode, najlepšie v TN kraji?

ammitta
10. nov 2013

My sme kúpili v Alltoys tento kočík, ale neviem, či ho majú ešte v predaji.

kiakocikovsvet
10. nov 2013

@miska2192 máme ho na sklade vieme Vám ho poslať pokiaľ nebudete spokojná tak nám ho môžte vrátiť

mimisk
10. nov 2013

@miska2192 mame ho na predajni v holici

zuzikovasandra
10. nov 2013

Ahoj...my sme si tento kocik kupili a ma dost vela nedostatkov....neni sme snim velmi spokoijny

ive3t
11. dec 2014

@zuzikovasandra Ahoj.. vedela by si mi prosím bližšie napísať o tých nedostatkoch..?

zuzikovasandra
12. dec 2014

@ive3t ahoj... mno na slavny kocik ja neviem ci to my sme vychytili taky zly kus alebo co... Hned na prvej prechadzke sme dostali defekt ktory zapricinila zla vyroba( vnutri pri dusi trcala akasi umelina, kt vyderavila dusu) zo striesky povypadavali srobiky a uz sa nedali dat spat... Take umelinky vystuze zo striesky povypadavali... Stieska na autosedacke sa zdeformovala do jednej strany.... A tak... Nebola som snim vobec spokojna.... Akurat na vyzor je velmi pekny....

ive3t
12. dec 2014

Ďakujem za opis.. A vedela by si mi prosím zmerať šírku aj dížku sedacej a chrbtovej časti..?Ak teda máš ešte kočiarik.. 🙂Dík

ive3t
12. dec 2014

@zuzikovasandra Ďakujem za opis.. A vedela by si mi prosím zmerať šírku aj dížku sedacej a chrbtovej časti..?Ak teda máš ešte kočiarik.. 🙂Dík

mimisk
12. dec 2014

@zuzikovasandra twk to ste mali ozaj smolu,lebo tieto vady sa vzskytuju malokedy

zuzikovasandra
22. dec 2014

@mimisk asi hej kamoska si ho nedavno tez kupila a zatial snim nema problem

jarmill10
3. jan 2015

caute baby, ja mam taku dilemu ohladom tohto kocika. Tako Captiva Mohican. Teraz se ho boli pozriet v obchode a bojim sa ze je velmi velky a pritom dost tazky. ako ste spokojne co sa toho tyka? nme sa model velmi paci, ale ta sportova cast mi zvlast nejako vyzera velka na bezne kocikovanie... by ste ho odporucili ci nie?

mimisk
3. jan 2015

@jarmill10 je to najviac predavaný model z taka, ak nepotrebujete kočik prenasat, je dobrý

matusa89
11. sep 2015

Ahojte, chcem sa opytat, nebol nahodou niekto natento kocik v polsku?? Ci sa oplati ist?? Lebo este jeden co mam vyhliadnuty, tak vychadza cca o 150-200 eur lacnejsie v polsku ako u nas..