Tako, Bexa verzus Riko

macus44
24. mar 2013

Ahojte....baby poradte mi ja sa vôbec neviem rozhodnúť medzi kočíkmi Tako X-Jumper, Bexa B4 alebo Riko Amigo Sport Line.....chcem,aby mal môj kočík 4 kolesá, dosť veľkú vaničku kedže bude mať bábo na zimu 5+ mesiacov, aby bol ľahší, kolesá nafukovacie

fukasova
24. mar 2013

@macus44 ahoj,TAKO WARRIOR ma teraz taku novinku je to plastova vanička a je ovela večšia ako na JUMPER,WARRIOR,volá sa to tuším Tako Warrior Exclusive XXL, http://www.svetkocikov.sk/kociky-tako/280-warri...

macus44
autor
24. mar 2013

@fukasova celkom v pohode vyzerá a aj má 106cm na výšku čo je dobre lebo ja mám 178cm tak zase aby som nevyzerala ako pako s nízkym kočíkom

fukasova
24. mar 2013

@macus44 ano, to som len nedavno našla lebo ja mam ten obyčajný TAKO WARRIOR 🙂

macus44
autor
24. mar 2013

@fukasova a ty si s ním spokojná???je dosť vysoký?

fukasova
24. mar 2013

@macus44 ano som s ním maximalne spokojná,ja mam 172cm a je my super,je to moja srdcovka 🙂

macus44
autor
24. mar 2013

@fukasova pozrela som tak tam je rozdiel medzi tými vaničkami 3cm a tento tvoj je vyšší 🙂

fukasova
24. mar 2013

@macus44 to nieje až tak vela,ja mam malú ešte stale vo vaničke aj s hrubým fusakom, aha no vydíš ako si to podrobne preštudovala 🙂

macus44
autor
24. mar 2013

@fukasova boháča tak to ti poviem koľko má tvoja malá?

meryenes
24. mar 2013

ja mám tako jumper, tú staršiu verziu, presne túto zelenočiernu kombináciu, už tretí rok, po mojich dvoch deťoch, (inak kupovaný už používaný), je ako nový, je úplne super, ľahko ovládateľný jednou rukou, dokonca som ho aj s malou vyniesla k nám na trináste poschodie, nedám naňho dopustiť, dá sa nakliknúť len vajíčko, krásne hojdá, na vaničke sa dajú naspodu uvoľniť nožičky a hojdať len tak na zemi, miesto hojdátka, do toho nákupného vozíka dole sa zmestí päťkilové balenie zemiakov (mám odskúšané 🙂, kolesá sú nafukovacie, za tie tri roky sme dvakrát pichli koleso, ale dá sa to ľahko opraviť ako kolesá na bicykli, inak zvláda všetky typy terénov, u mňa maximálna spokojnosť a môžem len odporúčať

fukasova
24. mar 2013

@macus44 teraz v štvrtok mala pol roka a neviem presne ale bude mať okolo tých 9kíl 🙂,ozaj čo mam na fotkach tie tyčky nevšímaj si ich to patrí k skejtíku

erika789
24. mar 2013

Ja mám Bexu B3 ale je to to isté ako B4 vanička je dosť veľká. Malý sa mi narodil v juli 2012 a do teraz ho mám vo vaničke a to má už 8 mesiacov. Meriame 75cm v pohode sa tam zmestí aj s fusakom. Kolieska nafukovacie manipulácia s nim v pohode, konštrukcia kočíka lahučka

kiakocikovsvet
24. mar 2013

@macus44 Jumper X sa už nevyrába iba dopredáva, pokiaľ máte záujem o veľkú vaničku skúste si pozrieť niečo z novej kolekcie napr- Danny Sport 5 Line od firmy DorJan, veľká vanička a úplne nový typ konštrukcie

macus44
autor
24. mar 2013

@kiakocikovsvet ďakujem skúsim pozrieť

mimisk
24. mar 2013

@macus44 moja svagrová mala este pred tromi rokmi jumpera a v pohode vozila malu cez zimu aj vo vaničke , mala sa jej narodila v maji a sportak zacala pouzivat v marci, pokial viem jumper sa bude stale vyrbat v zakladných farbách,lebo z nich sa robia dvojičkové kočiky, ale super kočík je baby heaven od taka ma veľku vaničku a odlahčenú konštrukciu

kiakocikovsvet
24. mar 2013

@mimisk vo výrobe už majú nový typ kočíkov pre dvojičky

mimisk
24. mar 2013
tinka9000
24. mar 2013

Ja mám Bexu B4 a som maximálne spokojná, je veľký, pohodlný, ľahučký kočík, super sa s ním manipuluje, výborne péruje, (tiež meriam 173 cm), nafukovacie kolesá do terénu a na slovenské chodníky🙂, polohovateľná vanička, otočný šporťák, ľahko skladateľný a zmesí sa do menšieho auta aj výťahu. Ja môžem len odporúčať.

jaanulienka
24. mar 2013

My sme mali TAKO Warrior a boli sme s nim velmi spokojny. Maly sa narodil v novembri a v pohode sa zmestil aj s hrubym fusakom ktory mal do marca a este tam mal miesto. V juli sme mali uz sportak. Odporucam 🙂.

macus44
autor
25. mar 2013

@tinka9000 ďakujem 🙂

gubcikova
25. mar 2013

@macus44 ja som mala riko a amigo a super.aj športová časť super

petuskalm
25. mar 2013

@tinka9000 ahojcek, mas aj foto? ja vaham ci bude BEXA dost dobra.

petuskalm
25. mar 2013

@erika789 Ahoj Erika, mala by si foto svojho kocika? alebo skus pozret tento link a povedz ktory mas, DAKUJEM 🙂
http://www.svetkocikov.sk/vyhladavanie?search_q...

erika789
25. mar 2013

@petuskalm Ahoj mám ten Bexa B3 model 2012 konkretne ten čierny so striebornou konštrukciou

tinka9000
26. mar 2013

@petuskalm malá v kočíku akurát spí🙂 a z čoho máš obavy? Nový kočík, je na neho 2 roky záruka, ja som fakt veľmi spokojná a nenašla som žiadny, ktorý by mi viac vyhovoval. Ale ak máš pochybnosti z akéhokoľvek dôvodu, tak sa poobzeraj po inom. Aha ja mám tento: http://bexa-kociky.sk/lang-en/bexa-b4/55-bexa-b...