Súrodenecký kočík Bumbleride Indie Twin

lubkaurm
5. jan 2014

Ahojte mamičky, v apríli čakáme druhé babo, a keďže mladšia /v apríli bude mať 2 roky/ sa rada vozí, uvažujem nad kúpou tohto kočíka. Poprosím vás o skúsenosti a prípadné negatíva, a ak by sa našla mamička v Bratislave, ktorá tento kočík má a bola by ochotná mi ho ukázať /nenašla som žiadnu predajňu, kde ho majú vystavený - len online shopy/ - bola by som jej vďačná. Konkrétne ma zaujíma kombinácia 1 x vanička a 1 x športová verzia.
Ďakujem

marcelatje
5. jan 2014

@lubkaurm Ja ho mám a kamoška má pre dvojičky. V porovnaní s inými kočíkmi sa s ním manipuluje jednoducho, ľahučko sa tlačí, nafukovacie kolesá sú v teréne super. Nevýhodu vidím v systéme polohovania opierky na sedenie, ja mám ešte ten kde sa nedá vanička otočiť do protismeru jazdy a tiež madlo nie je poriešené veľmi šťastne. Ďalšie nevýhoda je v tom že všetko je uchytené nitmi a ak niečo povolí nedá sa to dotiahnuť. Inak je kočík celkom ľahký a skladný.

lubkaurm
autor
5. jan 2014

@marcelatje ďakujem 🙂 a je dosť priestranný pre staršie dieťa? zmestí sa tam aj s fusakom? resp. menšie v športovej časti v hrubom fusaku a väčšie v zavinovacom fusaku Lodger Bunker?

marcelatje
6. jan 2014

@lubkaurm my budeme mať 16 mesiacov, fusak mám Emitex 3v1 a miesta je v športovej časti dosť. Vanička je menšia a popravde som ju nepoužívala , mala som iný kočík, ale kamoške stačila (len jej dvojčatá mali cca 2 kg) narodili sa v novembri a keď sa oteplilo používala športovú časť. Teraz som vaničku požičala inej kamoške, a jej malá mala vyše 4kg tak overím či veľkosť vyhovuje 😉

lubkaurm
autor
6. jan 2014

@marcelatje no ja by som vanicku s fusakom nepouzivala, vyuzita by bola april - september, oktober, potom by maly siel uz do sportovej casti. takze v lete sa mi snad do vanicky bez fusaku zmesti 🙂 uz len najst, kde sa kocik da vidiet nazivo....udajne ALLTOYS, tak som zvedava, pojdem sa pozriet dnes 🙂

sashabb
6. jan 2014

@lubkaurm tento kočík je podla mňa uplne super 😀 perfektne sa s ním manipuluje, deti maju dostatok miesta a ešte aj vyzerá dobre 😉
Ale, osobne by som ako súrodenecký volila skôr babyjogger city select. Ak už sa staršia nebude chcieť voziť, môžeš ho mať ako klasický kočík pre jedno dieťa.