Súrodenecký kočík

kikash
28. feb 2022

Ahojte maminy odporučte prosím súrodenecký kočík 🙂🙏 neviem sa vôbec rozhodnúť najviac sa mi páči bugaboo ale mám pocit že je strašne uzučký a povedzme si pravdu aj tá cena je dosť vysoká nieje mu nejaký podobný? 🙂

denisadeny
4. mar 2022

@kikash aj ja pozerám súrodenecky a tiež len bugaboo mi vychádza.. Jediné čo ma odrádza je cena 🤷‍♀️

sonia_wiener
4. mar 2022

Ja mám medzi deťmi rozdiel 15mesiacov a kúpili sme valcov baby snap duo. Cena /výkon/ kvalita skvelé. Dcérka bola januárová,do cca júla som ju mala ležmo vo vlažnej taške, následne boli obe deti v športovej časti. Kočík bol ľahký, skvelo ovládateľný, všade sa zmestil, či už do starej elektricky, malého výťahu alebo v obchode pri pokladni. sedadlá boli užšie, ale v pohode som malú vozila aj vo fusaku, keď mala rok.

sonia_wiener
4. mar 2022

Naozaj som si robila dôkladnú štúdiu o tom, aký kočík kúpiť a bez ohľadu na to, aký kupovať budete vyberte si radšej,kde sú sedadlá vedľa seba (nie za sebou) nakoľko sa s nimi horšie manipuluje napr. Pri výstupe na chodník. Jediné čo ma na valcu mierne odrádzalo bolo,že som nevidela do vaničky. ale na vrchu striešky bolo odnímateľné okienko, takže kedykoľvek som potrebovala na deti som videla

denisadeny
4. mar 2022

@sonia_wiener môžem sa opýtať do koľkých rokov ste ho využívali? Myslím staršie dieťa dokedy sa vozilo? Lebo na bugaboo sa mi páči že sa z neho dá neskôr spraviť kočiar pre jedno dieťa. Alebo ste potom kupovali športový už len pre mladšie? A ešte sa chcem opýtať nehrkotali vám kolieska? Prejde aj náročnejší, nerovný terén?

sonia_wiener
5. mar 2022

@denisadeny akože my sme s ním prešli naozaj všetko,vôbec sme ho nešetrili. Bývame na kopci a nemáme auto, takže sme ho využívali denne a ešte stále som ho predala v dobrom stave. Neskôr sme ešte kúpili čisto športový, ale to skôr z tohto dôvodu, že máme zastávky ďaleko od domu a zvykli sme si nosiť v kočíku nákup. To valco som , používala naozaj relatívne dlho do synovclych 3r cca

kikash
autor
5. mar 2022

@denisadeny veď tá cena 🙈 a mám strach že bude moc úzky dcérka má rok 3mesiace teraz a nosí veľ. 92 je dosť veľká a bábo tiež nerátam že bude mať 2apol kg 😁

sonia_wiener
5. mar 2022

@kikash ono nam vyhovovalo, ze sa narodila v januári (mala 3. 7kg) a ked mala tych 6-6mesiacov, tak sme vložnu tasku dali prec. Ak by sa narodila v juli a mala by byt do januarav nej, tak by sa nezmestila určite

sonia_wiener
5. mar 2022
denisadeny
5. mar 2022

@sonia_wiener ďakujem, veľmi mi pomohla odpoveď.. Mne sa dcéra narodila v júli 4230g.. A druhe čakám prelom júl/august.. Čiže rozdiel bude 12 mesiacov a dcéru mám už mesiac v športovom, do hlbokého mi už nevošla.

lusyc
5. mar 2022

Tiež som mala Valco snap duo a veľká spokojnosť. Vo všetkom súhlasím so Soniou. Ja som mala rozdiel dva roky, dievčatá, ale teda tintitka. Mali sme ho na striedačku s Phil &teds za sebou, kvoli priechodnosti lesnymi cestami. Najradšej som mala Valco. Ľahký, skladny, dobre ovladatelny, dobrý úložný priestor, veľké strechy, prijateľná cena. Teraz by som mozno skusila aj bumbleride indie Twin, ale je o polovicu ťažší.