Sú Stokke kočíky ešte v móde?

31. aug 2024

Ahojte, aké kočíky sú dnes in? Mne sa stokke páčia, no už dlhšiu dobu som ich nikde nevidela, tak uvažujem čím to je.

yvanielka
31. aug 2024

Nie teraz vídam skôr Joolz, Cybex, Britax, Thule... Z tých lepších značiek

cimage
31. aug 2024

Lebo teraz su in Thule a Cybex. Pred 10r boli Bugaboo a Stokke. Meni sa to. Ja som si vybrala to co sa mne pacilo a bolo mi jedno co sa komu paci.

jaskolka
31. aug 2024

Každý si predsa vyberá taky kočík, aký sa mu páči. Mne osobne sa nikdy Stokke, Joolz ani teraz Thule nepáčili (a ani by som takú sumu za kočík nedala) , tak som vybrala úplne iný typ. To, ze značka Milu Kids a Lionelo nie je "in" ma vôbec netrápilo.

maryetta
31. aug 2024

A to je aj take ze in? Nikdy som to neriesila. Alw ja celkovo znacky neriesim. Nikomu reklamu robit nebudem 😂 ale zas ja pozeram aj ze sa to paci ale hlavne nech je to prakticke. Ci uz oblecenie. Kocik. Cokolvek.

lauriik
31. aug 2024

Tiez mi pride, ze ked som pred 7r mala babatko tak frcali stokke a joolz. Pri druhej dcere bol viac v mode cybex a thule. Ale vybrala by som podla skladnosti, vahy a terenu po ktorom budes jazdit.

lucia13022023
31. aug 2024

Ja teraz vidím všade cybex, tie sú aj pekné, thule som nikdy neprišla na chuť, podľa mňa škaredsi kocik nie je. Ale zas, neskúšala som ho, neviem aký je v teréne.
Ja som kocik vyberala aby spĺňal moje podmienky, lebo pri vanicke som vôbec nevdela nič, a tak to aj dopadlo 🤣 ze sak kocik ako kocik som si myslela.

vandica
31. aug 2024

Ja som ho mala teraz pri malom, z bazaru. Áno, svoju éru už mal pár rokov dozadu, ale podľa mňa je stále pekný, veľky, a na dedinské chodníky ako stvorený - mala som trailz. A vidím ho ešte stále keď niekam idem.
Ale na druhej strane, ani poľské lacnejšie kočíky nie sú IN a už roky sú ich plné mestá a dediny, takže... 😀
Vyberať čo sa ti páči, a čo je praktické, čo ti vyhovuje.

michaela789
31. aug 2024

Kočíky majú módu? Toto som nikdy neriešila 😳 ani som sa nikdy neocitla v situácii, že by som rozoberala aký má kto kočík... Netuším, aký má moja sestra ani kamarátky 😂 však hlavne nech je pohodlný a bezpečný pre dieťa a tebe nech sa dobre ovláda. Kúp si stokke, keď sa ti páči a budeš s ním spokojná, hádam by si neriešila, či na teba niekto ukáže prstom kvôli kočíku 🙈

martinka13
31. aug 2024

Je jedno, čo je v móde. Boli to hrozné končiare. Hlavne ta športová časť. Kupuj hlavne tak, aby bolo pohodlné pre dieťa. Nie, "co je v móde "

simona20201309
31. aug 2024

@martinka13 mala si ho?

simona20201309
31. aug 2024

Ja ak dobre pamätám tak ho začali vo veľkom kupovať cigáni žijúcu v anglicku. Aspoň na východe to už bolo co stokke to cigán takže tu sa stal takým,,ciganskym" kočíkom. Za mňa to bol top kočík ktorý som bohužiaľ predala pod cenu opäť len cigánom (p.c. 1600, predaj 150e)
Až na nepraktické skladanie do auta to bol skvelý a prakticky kočík.

martinka13
31. aug 2024

@simona20201309 kamoška. Furt som mala pocit, že dieťa z neho vypadne

mamaaja82
31. aug 2024

@simona20201309 toto s tymi ciganmi ja vidim s cybex a tie zlate kridla.Co ciganka to tento kocik

jablkovastrudla
31. aug 2024

Mam bugaboo cameleon3 plus bol to popularny kocik mozno 10 rokov dozadu (?). Teraz je in Fox ale ten mi absolutne nesedel, je ako tank.U nas je vsade joolz aer, yoyo a bugaboo butterfly- neviem, pre mna to nie su kociky na nase chodniky 😅
Bola si spokojna so stokke? Tak ho kup opat, ved ty si ta co bude kocikovat a hlavne tebe musi vyhovovat

simona20201309
31. aug 2024

@mamaaja82 presne to som mala na jazyku, že sa mi zdá ze tento trend pokračuje pri cybex....
Cigáni sa radi predvádzajú so zlatými reťazami na krku, za prvú výplatu v UK si kúpia anglické BMW a kočíky so zlatými krídlami sú pre nich ako stvorené.
Co už. Kočík kvalitný, dizajnér chcel byť cool ale tak spoluobčania kazia image

simona20201309
31. aug 2024

@martinka13 z čoho? Z toho korytka? Vypadnúť? Si si istá? Tak to bol len tvoj subjektivny pocit. Z korytka dieťa vypadne oveľa ťažšie ako z obyčajného kočíka.

zobaka
31. aug 2024

konecne tie stračie nohy nie su v uliciach

milanemila
31. aug 2024

@jablkovastrudla tie 3 kociky kt si vymenovala a nie su podla teba na nase chodniky su cestovne kociky. V mojom okoli a vratane nas ich maju ludia, kt casto lietaju pripadne maju este babatko vo vanicke a takyto mini kocik pre starsie sa zmesti este do kufra auta. Inak mas pravdu nechapem ak si to niekto kupi ako plnohodnotny “sportovy” kocik 🤷🏼‍♀️

jablkovastrudla
31. aug 2024

@milanemila dakujem, ja to viem.mala som joolz ear , pri prvom synovi.U nas je toho plno ci uz v skole, v obchodnom centre ale aj vonku, v parku ho ma asi kazda mamina hlavne butterfly.A vidim tam denne male male babatka co by som dala este do vanicky 🙆🏼‍♀️

saraxyz
31. aug 2024

@martinka13 piseš vlastnú skúsenosť? Lebo ja som ho mala a z môjho pohľadu to bol perfektný kočík a áno aj športová cast

dzejsik
31. aug 2024

osobne si myslim, ze ako prestali vyrabat Stokke Trails a ostali len “stracie nozky” Xplory, tak sa dost skresal pocet kusov v uliciach

In su stale aj Joolz, Bugaboo, Cybex, ale aj mnohe dalsie znacky, hlavne je vyhnut sa hrkalkam

martinka13
31. aug 2024

@simona20201309 môj subjektívny pocit. Prišlo mi to tak, že dieťa sa tam nemôže riadne "vyvaliť ", keď povedzme chce spať.

milanemila
31. aug 2024

@jablkovastrudla fuu tak to naozaj nie je pre male babatka na kazdodenne kocikovanie 🙈

milanemila
31. aug 2024

@martinka13 hej ja mam podobne pocity ako ty celkovo z korytkoveho sedenia nie iba pri stokke.

kiki68
1. sep 2024

Stokke ma aj ine modely, napr trailz, co bol tank. Ale nejak ich celkovo vidim menej. To je taka moda, ze raz to a o par rokov bude zas nejaky iny Model total hype

1mimka18
7. sep 2024

Jasné že sú a stále sú parádne 😀👌❤️

1mimka18
7. sep 2024

@martinka13 to je riadna blbosť máme stokke a nie malý z neho nevypadava 😂oveľa skôr vypadne z klasického kočíka jak z koritkoveho sedenia

1mimka18
7. sep 2024

A za ďalšie. Nepozeraj čo je teraz v móde ale čo tebe vyhovuje. Ja som spokojná maximálne so stokke stále ho máme. Nejde o to aby si mala najmodernejši kočík ktorý má každá na ceste ale aby sa tebe kocikoval dobre aby vyhovoval kritériám aké potrebujem